marci1

Máte také chorobu VPDSP ? 🙂

Někdy to mám taky a fakt jsem z toho „utahaná“, asi se můj den blíží ! 🙂
http://nevidi­telnypes.lidov­ky.cz/chtip-mas-dve-kravy-0o1-/p_zabava.aspx?c=A150102­_161359_p_zaba­va_wag#utm_sou­rce=rss&utm_me­dium=feed&utm_cam­paign=pes_nevi­ditelny&utm_con­tent=main

Nejlepší odpověď
gecco

Jo jo – a to se ještě za mnou táhne ´stopa´ roztahaného nářadí…
😉

Další odpovědi
anonym

Tak tato choroba mi byla diagnostikovaná-manželkou!

Děda Louda

Možná jo, možná ne – mám něco lepšího: LAHOSIDIPI a tudíž je mi to fuk.
Doplňuji:
To je vžité označení duševního stavu: lautr hovno si pamatuju, i když si to píšu.

marci1

Jen tak pro info, „Dědo Loudo“, co je LAHOSIDIPI ? Nic mě zrovna nenapadá. Jestli se to dá vysvětlit tady veřejně ? 🙂

Děda Louda

Toužené najdeš v doplnění odpovědi. Vidím, že to máš taky, a to v pokročilém stádiu rozvoje.

anonym

Já mám také HOSIPA! Hovno si pamatuji! 🙂

gecco

Nerad bych vypadal jako hypochondr – ale HOSIP mám taky…
Akorát jsem si nemohl vzpomenout, jak se to řekne…
;-D