Dračice

Máte radši snídani nebo večeři

Nejsem poc jedlík

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Snídani

Doplňuji:
Najím se jenom pokud mám hlad, ale snídaně je pro mě nejvíce důležitá.

Další odpovědi
Drap

Večeři

Večeři mám rád večer a snídani mám rád ráno

anonym

Snídani

Dračice, zase chybí kategorie „jiná možnost“.
Mám ráda pořádnou snídani hezky v klidu a beze spěchu, protože je to základ pro celý den.
Také mám ráda chutnou lehkou večeři, protože je to tečka pro chuťové buňky za celým dnem. K večeři miluji saláty jakéhokoliv druhu (ovocné, zeleninové, těstovinové, rýžové atd.).
Holka moje zlatá, a jak to sem mám teď napsat, když si nemohu vybrat, že bych jedno nebo druhé upřednostnila a Ty mi takovou možnost nedáváš? Buď na mne příště hodnější, prosím.

hanulka11

Snídani

Doplňuji:
snídani- protože si dám na co mám chuť a večer už se krotím

briketka10

Večeři

já nesnídám a večeřím hned dvakrát :))
je to tak, že ta jedna večeře je jeden oběd :)

natybubu

Večeři