bolak

Máte rádi změny?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Spíš ano

Doplňuji:
Říká se, že změna je život, ale záleží hlavně jestli nás přinese něco dobrého či zlého.

Další odpovědi
Drap

Spíš ne

Opět neni zadána jiná možnost. Záleží jak které a jak v čem. Takže některé ano a některé změny ne.

quentos

Spíš ne

Jednou za čas změna potěší. Ale opravdu jen jednou za čas. Ovšem změnám k lepšímu se nebráním ;{)>

Sůwa

Spíš ne

Doplňuji:
Úplně se jim ale vyhnout nemůžu. Právě jsem začala vyklízet pokoj, protože ho hodlám vymalovat ☹

pizlicka

Spíš ne

jsem strasne konzervativni,pak jednou za cas udelam neco,a pretocim si tim cely zivot:-)takze zmeny ne,a kdy uz,tak pořádnou.

briketka10

Spíš ano

jsem pro každou změnu, jinak bych pro mě nebyl život zajímavý, ale je pravda, že někdy zalezu, jsem skovaná jako šneček v ulitě pak vylezu a tradá :)

Damiana

Spíš ne

Když všechno klape, tak samozřejmě ne. V opačném případě se o změnu postarám sama.
Záleží také na tom jakou změnu myslíš. Jestli se to týká osobních a životních zásad nebo toho, jestli jen dojde tatarka a pro „změnu“ zkusím kečup. 🙂

anonym

Spíš ne

Ráda bych zažila změn mnohem méně,ale život mě naučil i „nevyžádané“ změny příjímat a vyrovnávat se s nimi…:D

aramah

Spíš ne

hanulka11

Spíš ano

změna je život a život je jen jeden ,proč si ho neužít i s těmi změnami

Nikkol

Spíš ano

arygnoc

Spíš ne

skôr nie, i keď sa doma stále vyhrážam (ale nie vážne), že tú svoju polovičku vymením.
Určite nie, čo sa týka mobilov a OS – keď si konečne zvyknem na jeden, je tu druhý, novší, grrr.

Jose1f

Spíš ano

Doplňuji:
Nejkrásnější změna je, když vám vedoucí oznámí, že jste postoupili do vyšší platové třídy a že kromě vyššího platu máte nárok též na delší dovolenou.

terry

Ani ano, ani ne.
Záleží na tom, jaká ta změna je a kdy přijde.

bolak

Drap: tak uvěď u čeho jo a u čeho ne a nebrblej furt :)