MAFIA777

MATE RADI UKRAJINCE.NE ?A PROČ?

ZAJIMA MMNE ZDA MATE RADI UKRAJINCE KDIŠ NE TAK MNE ZAJIMA VAŠ PRIBEH PROČ JE NENAVYDITE

Nejlepší odpověď
kropitko

Nemám s nimi špatné zkušenosti,několik let pracovali pro bývalého, párkrát jsem s nimi jednala i já sama,třeba když toho měl ex moc a nestíhal. Byli to úplně normalní kluci,párkrát jsme zašli všichni na pivko,nikdy s nimi nebyl problém. Ale jsou samozřejmě mezi nimi i tací,kteří jim dělají ostudu. No a teď bydlím s ukrajinkou,je to tchána přítelkyně,už jsou spolu dlouho,je to hodná holka,jen někdy na můj vkus moc hlučná,když přijde z práce,tak se to nedá přeslechnout.

Další odpovědi
BEAES

Mně nevadí nikdo, pokud nedělá problémy a je to slušný člověk, znám Ukrajince- hovada a znám i slušné, jedna taková paní dělá u nás v kavárně a je moc příjemná a pracovitá.

panenka

Pokud se umí chovat,tak mi osobně ukrajinci nevadí.Jsou ukrajinci problematičtí a jsou ukrajinci bez problémů já osobně jsem se setkala se čtyřmi ukrajinci se kterými jsem měla schůzi skrz práci a na tyto pány si stěžovat nemůžu.

annas

U nás jsem se s Ukrajinci nesetkala. Jen kdyi v minulosti jsem pobývala několik dní v Kyjevě, a to v rámci odborářské rekreace. Tam byli lidé moc milí a pohostinní.
Všude jsou lidé dobří, ale i špatní. Jenže když jsou v cizí zemi v menšině, víc se na nich případné nedostatky vidí.

quentos

já (zatím) ano, mám s nimi posud jen dobré zkušenosti. Jsou srdeční a upřímní.

afro.minerva

Dvě moje kamarádky s podobnou verbeží chodili. Chodili s Albánci a to je dost podobné. Jeden tu mojí kamarádku málem dohnal k sebevraždě, protože ji denně bil jak žito a navíc jí vyhrožoval, že jestli odejde, tak ji zabije. Ten druhý tu moji kamarádku nutil k prostituci. Když utekla domů k rodičům, tak ji pravidelně sledoval a řval na ni do telefonu, že jestli nebude spát s tím s kým jí řekne a nebude poslouchat, tak že ji zabije. Odvolával se na nějaký muslimský zákon, kdy na to má muž dle jejich víry právo. Myslím, že se to jmenuje „Právo šaría“ (omlouvám se za pravopis). A Ukrajinci mi připadají dost podobní. Možná to nejsou muslimové, ale stejně mi moc pod fousy nejdou. Jsou to prostě přivandrovalci. Nicméně mi teda vadí daleko méně, než Albánci. Ty nemůžu ani cítit, po tom co si ty dvě zažily. Takhle zbitou ženskou jsem teda ještě neviděla…

Ale na druhou stranu Ukrajinci jsou to dobří dělníci a kromě toho, že jim nevěřím proti nim zas až tak extrémne nic nemám.

oskar

Ja mam zname Ukrajince,jsme přatele navštěvujeme se jsou to velice slušni lide.Jak se řika:Včechny do jednoho pytle hazet nemůžeme.

martina1

Ty, co znám, tak ano.Jsou to lidé jako ostatní.mezi kterými se najdou i darebáci.Nikdy bych nevěřila,jak hrozné to v Čechách může být.Ležela jsem s Ukrajinkou na neonatologii,pro­tože se nám oběma narodila nemocná miminka.Ona pracovala a odváděla daně stejně jako já před mateřskou.Jak se k ní v nemocnici chovali a co všechno musela zaplatit,bylo otřesné.Manžel tu má trvalý pobyt a ona ne.Jako by mohla za to,že její holčička potřebovala pomoc lékářů.

Lucimia

Mně nevadí. Prozatím jsem s nimi nějak výrazně nesetkala, takže nemůžu posoudit jejich chování. Pokud se chovají slušně, není důvod na ně nadávat.

ReHu

Mně je jedno, jestli je člověk ukrajinec nebo ne, záleží na tom, jak se chová.