štamgast

Máte rádi tavené sýry?

Já jen některé, třeba Želetavu bych nepozřel ale Javor plátkový si dám.
Doplňuji:
Javor plátkový toustový sýr je tavený.

Nejlepší odpověď
hanny 2

Podobná otázka zde byla před 5-ti dny -
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jite-tavene-syry?podobna=1

Další odpovědi
briketka10

ano, z tavených si kupuji Hochland smetanový
nejvíc mi chutnají stejně plísňové jako Niva a
zrající smraďoši ostatní na trhu mňam mňam ☺

Doplňuji:
jo nikdy jsem tu nepsala, že mi moc chutná Zálesák
termizovaný sýr ve vaničce a je ostrý véélká mňamka
normálně ho sním celej samotnej bez ničeho ☺

anonym

Javor plátkový není tavený,ale k otázce:mám rád všechny tavené sýry s příchutí zeleniny a šunky.

sevos

Mám rád všechny sýry.

Reuef

http://www.stre­am.cz/peklona­taliri/781552-peklo-na-taliri-tavenaky dobrou chut ve spolek…)

elektrikář

Želetavské sýry jsou dobré kupoval jsem je v makru v 1 kg balení, ani nemuselo být na chlebu máslo prostě bašta.ještě jsem neochutnal sýr který by nebyl dobrý.Maminka nám dělávala nejrůznější pomazánky z aidamu . Byla to tenkrát pro nás děti bezva večeře. Tenkrát stál 1..90 kč 100g

anonym

Ty nás asi zkouší nebo co? Na takto zásadní otázku mi sice nevadí odpovídat tolikrát, ale je to dost náročné. Pokud zpracováváš nějaký spotřebitelský průzkum, chápu , že ti nestačí mnoho předešlých odpovědí. Tak ať nepřijdeš o prémie, zde je má odpověď: Snažím se co nejvíc omezit přísun škodlivého šmejdu do těla, proto taveňáky nekonzumuji. Navíc mám ráda a poznám kvalitu, takže by mi taveňáky ani nechutnaly. Používám je tak akorát jako dobrý obal na tablety pro psy. Pokud si už nějaký sýr chci namazat na pečivo rozhodně to není taveňák, ale nějaký dobře zralý, hodně tučný sýr ve správném věku. Ještě před několika lety jsem jednou-dvakrát za rok koupila trojúhelníčky Primátor. Je to taveňák nebo ne?

cochee

Mám rád tavené sýry, i když jsou nezdravé kvůli obsahu tavicích solí. Naopak nemám rád sýry tvrdé, takže mě nechávají jejich ceny chladným :) přírodní sýry, zrající sýry, v podstatě jakékoliv sýry kromě tvrdých. Ty tavené musí být dostatečně tučné, jinak jsou nedobré a kolikrát ani nevoní.