Tabea

Máte rádi švestkové knedlíky?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
GM

ano

Ale jen z odpalovaného těsta. Posypané mletým mákem s cukrem a polité máslem
Mňam!

Další odpovědi
Kepler

neslyšel/a jsem o nich

Z nedostatku jiných možností jsem zvolil tuto, i když jsem o nich samozřejmě slyšel. U nás v rodině se ale nedělaly. Za to jsem měl rád „dělobuchy“ – knedle s povidlama.

iceT

ano

V bramborovém nebo tvarohovém těstě. Na odpalované těsto jsem si ještě netroufla.

Dochy

ano

Z odpalovaného nebo tvarohového těsta. Ale ne s mákem. Musí být posypka (strouhanka, cukr, máslo) A ideálně do švestky zavřít půl kostky cukru místo pecky.

JežíšKristus

ano

Kdo nemá, je antikristus

elkon

ano

Ano, z tvarohového těsta, posypané tvarohem, cukrem a polité máslem. Ale ještě raději mám jahodové.

paul1

ano

Z bramborového těsta, posypané tvarohem, nebo strouhankou, polité máslem a posypané cukrem

Srandista

ano

Drap

ano

mám

Arne1

ano

mám rád knedlíky s čímkoliv.

brillant

ano

Ano, kynuté.

Houstička

ne

Vždy se mi po nich chce šoustat opice do nosu.

Malvína

ano

Ano, z tvarohového těsta obzvlášť. Nahoru cukr, máslo, strouhaný perník.

cochee

ne

Pepikkofdg

ano

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.