DDarent

Máte rádi stránku odpovedi.cz???

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Myslím,že tyto stránky jsou pro spoustu lidí užitečné.

Další odpovědi
led

Ano

Keby nie, tak by sme tu neboli

anonym

Ano

Ano – velmi . Zkousela jsem koukat " i jinam " , ale nejvice se mi libi tyhle stranky. A dekuji vsem , kteri pochopili , ze nejsem zrovna z nejinteligen­tnejsich , ale jeste mi to nedali nikdy najevo a odpovi mi na me otazky 🙂. -iv-

sejtanka

Ano

Tož baže,šak jinak bych tu nebyla.

jennysh

Ano

Každá odpověď je k něčemu dobrá,Aspoň poznáme zájmy,toho druhého,a díky tomu se dokážeme vzájemně doplňovat.A ještě zadarmo což vidím jako plus pro každého.

DusanOrlik

Ano

Ještě více,kdyby vymysleli admini,např.:že za nasbírání bodů si můžeme zakoupit věci s potiskem odpovedi.cz(trič­ko,samolepka,hrnek,­..)To by bylo super!!!Ne?

anonym

Ano

Jikra

Ano

franku

Ano

dědapetr

Ano

tom004

Ano

quentos

Ano

hanulka11

Ano

Janča169

Ano

Vždy mi pomohou

misus

Ano

jsou SUPER

filva

Ano

Pecka

Ano

Jasně to bych asi tady neseděla ne ?