Avatar uživatele
iceT

Mate radi pizzu? Ja ano a nejradsi doma udelanou…

jednou jsem se pokusila upect slany kolac z listoveho testa,a od te doby takto delam pizzu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Jahoda, aramah, kapka, Bunnik před 5013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

A mám pizzu ráda zrovna včera jsem jí měla k večeři.Tchýně mi dala velmi dobrý recept na pizzu takže když je čas ráda si jí vždy udělám jinak na ní chodíme k nám do pizzerie.
Doplňuji:
Na začátku věty jsem zapoměla dopsat Ano omlouvám se.

Upravil/a: panenka

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kapka

Já ji dělám z těsta na langoše, když nemáme na langoše chuť a zrovna máme chuť na pizzu. Děti ji milují. Ale v restauraci mi chutná taky, spíš ta tenká.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lilibou

od té doby co jsem se ji naučila dělat ji jíme téměř každý týden:)..dřív jsme chodili do pizzerie ale tam to bylo většinou předražené a málo kdy jsme narazili na dobrou pizzu..domácí je nejlepší,a dáte si tam co chcete:)a ani netrvá dlouho takže skvělá rychlá večeře:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Pizzu miluji!! 😁 U nás ve městě máme Pizzerii, ve které dělají výborné pizzy. Ale také si děláme domácí a také je to velký MŇAM! 😛

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bunnik

Miluju pizzu! Naposled jsem byla v pizzerii na houbový a ta byla! Ježiš, ta byla!! :))) Až mi při tý vzpomínce tečou sliny :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

JJ, pizzu mám moc ráda. Ale z vybrané pizzerie. Prošla jsem u nás kde co, až zakotvila u té jedné.
Doma dělaná mě nenadchla, třeba jsem měla špatný recept. Když napíšete svůj oblíbený, budu ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SinceX

HA! Takovou pizzu, kterou jsem měl na dovolené se nevyrovná ani nejšpičkovější pizza od rozeného itala..:))

Byla pečená na ohni s průměrem 40cm a těsto nebylo ani moc tenké ani moc tlusté, ale bylo křupavé a nebylo tuhé. Ingrediencí tam bylo mnoho, jestliže znáte pizzu HAWAI, která se skládá ze šunky, kečupu, ananasů a sýra, tak si místo kečupu dodejte rajčatový protlak, čerstvý ananas a mozzarellu. Nebyla drahá, na český přepočet kolem 70Kč..:))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Mně nejlépe chutnala v Itáliji v Čechách jsem si moc nepochutnal houby syrové těsto tvrdé Jak jsem zjistil, jí pekl Ukrajinec.
Možná je to i druhem mouky.Jako všechno chce to umnět a dělat to z citem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

pizza základní jídlo obyvatel celého světa v počátcích lidství,každý kmen a stát ji jmenuje jinak
a proto ji máme rádí,že ji jedli naši předci,před tisíciletíma

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
iceT

POTREBUJEME LIST.TESTO,DOBRY KECUP,DOBRUTKY NA OBLOZENI,JA SI DAVAM KUKURICI,ZAMPI­ONY,BERANI ROHY,ZELENE OLIVY,NEJAKY SALAMEK A SYR.ME SE OSVEDCILA PIZZARELA,DOBRE SE ROZPOUSTI A NEDELA KURKU V KOMBINACI S EIDAMEM.TESTO ROZVALIME NA TENKO,PREMISTIME NA PLECHA PROPICHAME VIDLICKOU.POPATLAME KECUPEM,OBLOZIME V PRIMERENE VRSTVE DOBRUTKAMA-VETSI KOUSKY NAKRAJIME NA MENSI-A DAME UPECT.DELKA PECENI V ZAVISLOSTI NA VASI TROUBE.PRED KONCEM PECENI POSYPEME OBEMA SYRY A NECHAME ROZPUSTIT.DOBROU CHUT!PS:PIZZARELA SE PRODAVA V PLATCICH,NENI POTREBA STROUHAT.JINAK ZALEZI JEN NA VASEM MLSNEM JAZYCKU.

před 5013 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek