Mili @

Máte rádi nudle s mákem?

Před měsícem jsme měli právě nudle s mákem v práci na oběd a od té doby si je všichni znovu uvařili…
Jak dovede někdy obyčejná kantýna inspirovat!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

No jistě. Mám!!
Po máku se přeci blbne, tak proč by ne.

Další odpovědi
anonym

No jejda, ale ten mák musí být čerstvě pomletý, a máslo.

quentos

jasně, už proto, že se můžu utlouct po máku jako takovým.

Mimochodem, co je to – obdélník a uprostřed tečka? :{))>

BEAES

Mé oblíbené jídlo. Zítra si to také uvařím.

elektrikář

Mívali jsme to jako malé děti, zítra jdu koupit mák asi 30 let jsem to nejed. Koupím také flíčky z uzeným ty jsem také léta nevařil.

mojitek

mel jsem to naposledy ve skolni jidelne.Ale ač mam cesky jazyk rad,tak slovo „nudle“ mi nedodavaji zrovna chut k jidlu..

oskar

Věříte,že jsem na to dostal chuť,už jsem to nejedl hodně roků.

GM

Nemám ráda nudle s čímkoliv.