Lgee

Máte rádi noční můry?

Nebo máte radši ty hezké sny.

Odpovědi
Drap

Raději mám noční můry

Můry jsou nesprávný název. Správně to jsou noční motýli a ty se mi líbí. Je až neuvěřitelné kolik různých druhů u nás žije.

kacka_jelin

Raději mám hezké sny

Adamos00

Občas chci noční můru a občas hezký sen, ne furt to samé

Kostka0

Raději mám noční můry

Ty hezké sny, kde je všude růžová cukrová vata ráda nemám. Raději mám něco, co v normálním životě zažiji jen stěží.

Lurius

Raději mám hezké sny

Jak které, hororové sny miluju, ale mnohem častěji se mi zdají noční můry kde se vyplňují moje nejhorší představy, často se pak člověk probouzí s blbou náladou.

N. a D.

Občas chci noční můru a občas hezký sen, ne furt to samé

Jesé20

Občas chci noční můru a občas hezký sen, ne furt to samé

Frogman

Raději mám hezké sny

Není nad nádherné vyidealizované sny… ;)

marci1

Nikdo přece zažívat ve spánku noční můry. Já tedy rozhodně ne. 🙂