Avatar uživatele
Rokio

Máte rádi na ženách dlouhé vlasy, nebo spíše kratší?

Jak dlouhé vlasy by podle vás měla mít žena, aby se vám líbila?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Filip84, Disraeli před 65 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Podívej se, bez ohledu na to, jaký má osoba pohlaví, tak má-li spíše femininní rysy, sluší ji delší vlasy, a má-li spíše maskulinní rysy: kratší vlasy. Obecně. Znám holku, co vypadá jako opice, a ty dlouhý vlasy tomu ještě přidávají. Ale to jsou spíš výjimky.

Dlouhý vlasy jsou dlouhý vlasy! 😎

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Disraeli

Rozhodně dlouhé. Záleží, co přesně myslíš kratšími, ale pokud jde o vyloženě krátké účesy u žen, tak to se mi ani trochu nelíbí (a není ani pravda, že některým ženám víc sluší krátké vlasy). Ženy mají mít dlouhé vlasy, všechny i nehledě na věk.
Rozumná ‚omluva‘ je akorát nemoc nebo něco podobného.

Samozřejmě pokud chtějí, tak ať. Jejich věc a rozhodnutí- A uznávám třeba, že na vzhledu tolik nezáleží (jako na charakteru, celkové osobnosti atd), ale zrovna krátké vlasy jsou za mě obrovský bod dole. Vnímám to jako dobrovolné „hyzdění“ sebe sama, dělat se nesympatickou a méně hezkou. Tzv. „intelektuálky“ si někdy (často) nechávají krátké vlasy, kvůli praktičnosti atd.
Žena, dívka, ale i starší dáma = jedině dlouhé/delší vlasy. Je-li žena ženou.
U mužů je to jedno. Kratší i delší jim sednou a zde je spíše pravdivé, že někomu sluší delší, jinému kratší vlasy. Uznávám spíše delší (ale muži mě fakt nezajímají), ale krátké mi nevadí. Nelíbí se mi akorát divné polovyholené vlasy, účes na c0c0ta nebo třeba jako zavázaný odpadkový pytel.

Upravil/a: Disraeli

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jirka F

To není pouze o vlasech ale o celkovém. vzhledu.Pochop to Rokio!Jinak mám raději delší stejně jako u mužů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jbnpjnecjv

spíše kratší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Dlouhé. Jak krásně zní od muže, když mi řekne: Vyčeš si ty vlasy!
😄

Upravil/a: marci1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tonda Káňa

Dlouhé, rozhodně ne krátké, muži se mi nelíbí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek