Avatar uživatele
Drap

Máte rádi moře ?

Osobně nejsem žádný zarytý zastánce moře, ale tyto snímky jsou úchvatné.Třeba se vám budou také líbit a přiblížíte si s nimi svou dovolenou
http://letecka­posta.cz/656689543
Doplňuji:
Také jsem spíše zastánce české krajiny a všech jejich částí, ale i přesto mne vždy dojme takto zachycená jakákoli část světa

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Drap

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? annas, Andělé, hanulka11, hanny 2, tom004, anonym, briketka10, veruska před 4386 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Mam rada veskerou prirodu , at je kdekoliv na svete. More, hory , pouste , pralesy.
Vyzkousela jsem uz za zivot vsechno a nemam " favorita ".
Byla jsem u ( nebo na ) mori stastna , ale zase me to tahne do hor. Jedu uz 1.5. na tyden. Proste musim. Vetsinou postradame to, co nemame.
I kdyz jsem videla stovky velryb, delfinu .. , v Panama kanalu desitky krokodylu .. , ve volne prirode papousky a kdovi co jeste .. , presto , kdyz jsem se vratila , tak jsem zustala v nemem uzasu " cumet " na nase vrabce na zahrade. 🙂
Kazdy stat ma svoji vuni i svoje zvuky. A kazdy z nas si musi vybrat to, co mu vyhovuje, co ho dela stastnym.
Fotky krasne. Diky. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Ach ........nádhera-vždy mám sevřené hrdlo, když stojím na břehu .....a cítím zvláštní sílu…a jakobych se vrátila zase po čase domů…asi jsem byla v minulém životě nějaká „mořská příšera“ za 50 dní si to zopakuji …moc se těším …nemohu bez něj být

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Normálně bych jen přidala ocenění k odpovědi Toma004, ale musím ještě doplnit, že jsem v reálu moře nikdy neviděla a ani to v plánu nemám. Fotky jsou nádherné, jen mi připadají většinou dost pochmurné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tom004

Fotografie jsou nádherné,ale jinak mi moře,a hlavně pobyt u něj,nic neříká. Klidně ho vyměním za „courání“ Šumavou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

nádherné fotografie vždy mě lákalo bydlet na majáku a pak se procházet po pláži, ale byla jsem jen u severního moře kde bylo sice teplo, ale tak studená voda, že jsem tam vlezla a hned zas vylezla brr..:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

To je fakt nádhera,ale toho kraba bych potkat nechtěla!Moře miluju!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
veruska

Úžasné,díky.Moře vnímám podobně jako Hanulka11,s úctou a pokorou k jeho věčné síle a velikosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Príroda je sama o sebe krásna (pokiaľ neškodí, ale aj v tej je kus ´diabolskej´ krásy). Všetko záleží od toho, ako sa človek na ňu pozerá. Pohľad umocňuje i stav mysle diváka, pachy a vône i samotné cítenie prírody svojim telom.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Mně se u moře vždy velmi líbilo. Škoda jen, že to tak finančně bolí ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michael69

Když jsem viděl před lety moře poprvé,překvapilo mne spousta vjemů,které jsem nečekal. Mimo jiné např. to,že to tam bylo cítit jako u rybníka,že je voda tak příšerně slaná,že pokud mám na těle sebemenší boláček či škrábanec,tak když vlezu do vody,tak bolí jako čert,že může být písek na pláži rozpálený jak plotna,takže si není možné na něho lehnout,že když plavu směrem na moře,tak mne každá přicházející vlna zase hodí zpátky a to obvzlášť když v dálce pluje trajekt…atd,at­d.Když je ale u nás zima,tak si vduchu vybavím nějakou teplou pláž,tak jak jsem ji zažil a to bych se pak hned nejradši „teleportoval“­.....:))))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Jj. Moře můžu. Ráda jezdím na cyklovýlety v ČR, ale takové pokoupáníčko a pováleníčko je taky super :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hanulko, ja se tu smeju, jak to mate krasne spocitany. 🙂
Tak to je nadhera. 🙂
Ja uz nemam co pocitat. ☹ bee . -iv-

před 4386 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

však ty taky to máš vždy krásně spočítaný …to je přeci krásný těšení .....

před 4386 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Je. 🙂

před 4386 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek