Mili @

Máte rádi masem plněné zelné listy?

Teď jsem si sedla k pc, páč jsem je pro zítřek udělala…
😁
Doplňuji:
To je podle slovenského receptu, mleté ochucené maso smíchané s rýží se dusí v troubě s kyselím zelím…
K tomu chleba…
Výborné…

Nejlepší odpověď
BEAES

Já to jednou jedla ve větnamské restauraci a moc mi to nejelo.

Další odpovědi
Miroslavst

A plněný papriky by raději nebyly?

panenka

Ano mám Mili toto jídlo ráda přeji ti dobrou chut a pěkné pochutnáníčko 🙂

anonym

Božínku,polsky se to říká gołobki a ty já zbožnuji!A jím to s fantastickou smetanovo-rajčatovou omáčkou.

Jahoda

Óóó, dala bych si 😛

magicm18

Tak to jsem jeste nejedl.Mili,tak v kolik hodin mam zitra prijit ochutnat?

hanulka11

Tak to mi chutná, ale kdy jse to dělala naposled…to už ani nevím. Babička/pocházela ze slovenska,tam se dělaly často/ vždycky říkala- nesmíš to míchat jen zakroutit hrncem ,aby se nepřichytily ke dnu. A jedly se několik dní za sebou a čím byly starší, tím byly lepší.

Mili @

plněný papriky – ty taky můžu – mňam…