barusee

Máte rádi citáty? Jaký je váš nejoblíbenější? Řídíte se ním?

Nejlepší odpověď
anonym

Falešný přítel je horší než nepřítel,proto že nepříteli se vyhýbáš,kdežto příteli věříš.
L.N.Tolstoj

P.s. Je to pravda!

Další odpovědi
dědapetr

Mám rád tento citát a nevím od koho je:Život je jako hodina matematiky. Sčítáš, odečítáš, dělíš, násobíš. Najednou uděláš chybu! Chceš ji opravdit, ale POZDĚ! ZVONÍ!

hanulka11

Mám ráda citáty…moc. A můj oblíbený je -Na každou svini se vaří voda.

Proto se všemožně snažím- abych tou sviní nebyla

anonym

Co muzu udelat dnes , muzu udelat i zitra. !! Nebo , ze by to bylo jinak ??? 🙂 -iv-

sejtanka

Můj oblíbený je"Když něco chci,neptám se jestli můžu"

franku

Když se nechce,tak je to horší než když člověk nemůže. Je to pravda.Bohužel.

Salvaje

Každá špatná zkušenost je do života dobrá. Snažím se tím řídit a díky tomu jsem v podstatě velký optimista :)

Ptakopysk

Vzpomínat je krásné, ale k ničemu.