FlAsh_7

Máte rádi anime?

Nejlepší odpověď
Rokio

Ano, mám rád anime.

Moje oblíbené anime je Naruto. Hodně mám rád také Bleach a Death note.

Jinak jsem viděl hodně dílů anime kromě výše zmíněných také Yu Yu Hakusho, Sword art online, One piece a Digimon.

Samozřejmě jako malý jsem se koukal na anime Pokémon.

Další odpovědi
aliendrone

Neoslovuje mě to. Znám ovšem spoustu lidí, kteří to žerou nikoliv po kilech, alůe rovnou po TUNÁCH. Nechápu proč, zase tak „bohvie čo“ to není. :)

led

Anime je vyjadrenie určitého životného pohľadu, pôvodom z Japonska. Jeho grafické znázornenie je zjednodušené plochá náznaková bezdetailová grafika so základnými farbami bez odtieňov a tieňovania. https://www.go­ogle.com/sear­ch?sxsrf=ALeK­k00KLG8fHODWMzFVCN4FO­Bu2D1GR4Q:1610644989228&­source=univ&tbm=is­ch&q=Anime+gra­fika&client=av­g&sa=X&ved=2a­hUKEwirncST-JvuAhVS2KQKHVE­ZAIYQjJkEegQI­AxAB&biw=1280­&bih=891
V týchto kresbách ide o prevažne o graficky znázornené príbehy prevažne ľudí alebo bežne známe zvierata často spolu s fantastickými tvormi v rozprávkovom podaní aj s prípadným jednoduchým textom. Ich tvorcami sú ľudia snáď všetkých vekových kategórií a vzdelaní. V poslednej dobe (cca 30 rokov) si získal tento druh grafiky, ale aj životného štýlu státisíce ľudí z celého sveta. Každý rok mávajú svetové festivaly.

Vzhľadom na to, že za anime obrázkami vidím živých ľudí, nepovaťujem tento druh grafiky za zbytočný. Jednoducho nie každý je Leonardo da Vinci, ale spôsobom anime zobrazenia môžu aj podať svoje posolstvo svetu.
Ako životný štýl by som anime stavala skôr do ríše rozprávok a fantázie, ale nie do reálneho života.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

aliendrone

Rokio>>> To přejde, až objevíš jednoho Pokémona, staršího bráchu Pikaču, jen bez toho „ka“. Je s ním MNOHEM větší zábava. ;) :D :D

led

aliendrone, záškodník!!😈 Po vašej oprave textu som musela opraviť svoj text 😢

aliendrone

led>>> Ó Sniehulienko nebezpečná, my mistake, tož sorryjako. :)
Rozklikl jsem jinou otázku, než jsem chtěl odpovídat. Beztak v tom máte své prstíky (voodoo apod.), to je mi jasné! ;) :D :D

BTW – Máte nový avatar! Bylo načase, přeci jen ten starý působil tak zmatečně. (Osobně jsem ho nazýval „rozsypané šitíčko“, fakt nwm co měl představovat.) ;) :D :D

led

aliendrone…
Plne chápem, že pri vašom nadpozemskom pohľade ste nemohli spoznať študovanú upratovačku.
rovnako ako ja váham pri pohľade na vašu tvár zo známej súťaže „tie oči sú mi povedomé“ je to tvár zahalená podľa súčasnej covid módy, alebo je to hríboid po výbuchu jadrovej bomby, alebo je to… nie… to je tak… Je to On… od toho treba ľudstvo uchrániť!