Ciss

Máte raději teplo nebo zimu? Jak se dnes cítíte, když je venku taková hic?

Já osobně nemám ráda tyhle rychlý změny teploty. Za prvý nevim co si mam vzít na sebe a za druhé mě štve, jak se potím. Ale v zimě sem zas nadávala, že mrzne. Člověk si prostě nevybere. = )

Odpovědi
arygnoc

teplo, jednoznačně teplo (ideální teplota vzduchu je, když se topí na ulici asfalt).
akorát mne štve, že sníh to neumí pochopit, tudíž lyžovat musím jenom v zimě.

chudst

Zimu, jednoznacne zimu. V zime se clovek muze oblict a je v pohode. V lete je pruser, ze se vic zeslict uz nemuze, ani kdyzby behal uz nahatej. Horka nesnasim! (Samozrejme ideal je pro me 15–20 stupnu, kdy sviti slunicko a fouka vetrik.)

hanulka11

Miluji teplo, ale hice jedině u moře tam je prima vlhkost vzduchu, tady by se člověk upekl a zítra třeba bude zas zima .Co naplat , musíme se přizpůsobit jinak to nelze.

Terryle

Spíš teplo – to snesu do jakékoli míry, buď někam zalezu, nebo se vyplesknu a nahřívám se. Ale ani velká suchá zima, na kterou se dá oblíct, mi nevadí. Mně vadí hlavně déšť a vlhko, to jsem pak hrozně protivná, pokud do toho musím vylízt. Vaděj mi jak podzimní nebo zimní plískanice, tak třeba i to vlhký horko (jak bývá třeba v zoo nebo v botanickejch zahradách, aby jim tam rostly ty tropický havětě). Brr!

led

Aký hic? Veď ešte nie je letná horúčava. Ale je pravda, takéto rýchle zmeny teploty sú zradné pre ľudský organizmus.

Jikra

Miluju teplo od 25°C výš to jsem šťastnej jako blecha.
20–30°C = teplo
30–35°C = horko
35°C a výš = vedro
Moje heslo zní: Radši spocenej a šťastnej, než
zmrzlej a nas…ej.
Vichry,deště,zimu a sníh nenávidím z celýho srdce páč jsem zimomřivý dědek.