bolak

Máte raději kyselé a nebo sladké víno?

Nejlepší odpověď
quentos

kyselé

úplně nejradši ale suché, to by bylo správným protikladem ke sladkému http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-opakem-sladkeho-vina-suche-neni-to-tak-trochu-oxymoron?podobna=1

Další odpovědi
Jikra

kyselé

Já bych raději sladké ale kvůli cukru piju suché. Parafráze: "I když je kyselé, jen když je veselé.

briketka10

Alzheimerovo tlačítko

suchej červenej Portugal
bílej střik z Rulandu
vaječňák po litrech,
ale nemíchat 😁

badisko

Alzheimerovo tlačítko

Jsem barbar je mi jedno co piju ..hlavne ze se motaaam…

honza19hk

kyselé

Doplňuji:
pravdou ele je že víno moc nemusím,já radši tvrdej.

Damiana

Alzheimerovo tlačítko

Suché. 🙂
Bílé, červené i růžové. Zásadně ale dealkoholizované.

bolak

hm, tak to ste mě dostali, já myslel hroznový…jako ty kuličky :-/

Damiana

😁 Měls napsat hrozny…:-D Ale jinak, dokonalá asociace…:-) Vidíš alespoň, co je tu lišek…:-)

Damiana

Myslím zvířat…:-)

bolak

všechny jsou to lišky přešitý, schválně vodpovídaj na něco jinýho :-!

maj votpovídat na to co chci vědět! a né na to co se ptám!!

Damiana

🙂