bolak

Máte raději jablko nebo hrušku?

Nejlepší odpověď
Drap

hrušku

Jím hojně oboje.

Další odpovědi
brillant

hrušku

anonym

hrušku

.. máslovku.

RyuzakiKate

jablko

… ale kamaráda přezdívaného Hrůša mám taky ráda ;)

redy

hrušku

ale i toho jinýho prevíta :)

vevinka007

jablko

ShyDoe

hrušku

Doplňuji:
protože jablka jsou k dostání všude, roustou všude a hrušku tolik nejim, tak že jí nemám tolik plný zuby a proto mi churná víc :D

Lucijej

jablko

ve velkém

Daniel16

jablko

Radomír.cz

jablko

Nuk nuk

jablko

edeltrudak

jablko

Andrílek

hrušku

Doplňuji:
Ahoj,
mám radši hrušku, protože je sladší. Ale jablko je taky dobré:-)

bolak

pokud jsem tuto otázku pokládal, tak se omlouvám, ale i tak doufám že mi ji nikdo nesmaže, protože otázka už tu možná byla, ale situace se mohla změnit…

;p

Lucijej

to nic, já jseem zase prý dneska ráno umřela, takže moje odpověď už zase neplatí