Rokio

Máte raději fotbal, nebo basketbal?

Kdybyste byli na hodině tělesné výchovy a mohli si zvolit jednu z těchto dvou kolektivních míčových her, kterou byste si zvolili?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Justin1

jiná odpověď

Nebyl bych nadšený ani z jedné z těch her. Florbal by byl o něco lepší.

Další odpovědi
Dvorní šašek

fotbal

Malvína

jiná odpověď

Justin1 na to kápnul. Florbal je pecka! Ten bych si zahrála moc ráda.

Gus_Fring

fotbal

Zajímám se o několik sportů a těm se i rád věnuji, pokud mám možnost. Fotbal patří mezi ně, je to můj neoblíbenější sport. Naopak o basketbal se vůbec nezajímám, ačkoliv až bude v září mistroství Evropy, tak se podívám na naše zápasy. Ale basketbal ani nehraji a když už musím, tak mě nebaví.

Sportovkyně7

fotbal

Baví mě oboje ale asi o trochu víc fotbal ještě dobrej Sport je ragby.

aliendrone

jiná odpověď

Popravdě NEJLEPŠÍ sport je YEBAL. I když možná bojové helikopréry a další gendery to třeba vidí jinak. ;) :D :D