Dismas

Máte raději Bohuslava Sobotku, nebo Miloše Zemana?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
chachar1922

Miloše Zemana

A proc?
Prave proto, ze rekne na plnou hubu to, co si mysli.

Další odpovědi
tforro

Miloše Zemana

Sobotka je jen srabík a jsem přesvědčen, že po volbách si už na žádný vyšší pozici neškrtne. Zato Zeman, předpokládám, že ho bude zase volit většina, protože to je český prezident, volený českými poddanými.
A navíc prezident Zeman neříká na plnou hubu, co si on myslí, on říká to, co si myslí většina národa.

UltraFan

Miloše Zemana

Sobotka je velmi nevýrazný politik, který raději drží hubu, čímž se snaží zalíbit lidem – nedaří se.
Zeman je, troufnu si říci, dobrý prezident. Myslí jako většina občanů ČR a myslím, že v dalších volbách, pokud bude kandidovat, bude mít hodně příznivců 🙂

jepik

Miloše Zemana

Od vystudování VŠ v životě nic nedělal mimo politiky. Živí ho jen kecy, ne nadarmo má přezdívku (tefloňák), vše dělá tak, aby se nikde nespálil. Když něco mluví v televizi – naučený úsměv a mele, mele, mele naučený fráze.
Co řekne Zeman jednou větou, tak Sobotka o tom mluví 10 minut. Z náhrad postavený dům – ničeho se nedopustil. V jiné zemi by si již v politice neškrt atd.

Rocker

Miloše Zemana

Sobotka je strašnej slizoun

mosoj

Miloše Zemana

Ne nadarmo má podporu většiny voličů, což ti co mají plnou hubu demokracie nechtějí, prý demokraticky, uznat. Je třeba v politice víc takových co mluví otevřeně. Líbání rukou nám nic nepřinese.

Kryšpín

Miloše Zemana

Sobotka je v politice přes dvacet let, tudíž jeho pohled jako obyčejného člověka je ovlivněn pohledem neobyčejného člověka, jeho spoluúčast na prodeji OKD, možná ovlivněno primitivním znalcem je také zajímavé. Zeman i když v roce 1999 podepsal humanitární bombardování Jugoslávie vynikajícím spolkem ochraňující i Česko mírumilovným NATEm, má přehled jak z pozice obyčejného ovčana, tak z pozice šlechty. Pokud se část národa bouří za občasný veselejší dodatek jeho projevu, je to projev určité inteligence a nenávistí. To když se na př. předseda sněmovny který jde řídit sněmovnu a vytvářet kvalitní zákony v Česku, ale s ohledem že si dal několik panáků slivovice, není mu rozumět, je vyměněn, možná odejde zpátky do bufetu, tak pražská kavárna, ovčani, i občané jsou potichu, nanejvýše v babiš tisku se objeví několik mini řádků.

dudu

Miloše Zemana

Miloše Zemana rád nemám, ale snáším ho.

Kura

Miloše Zemana

GM

Miloše Zemana

NelieM

Miloše Zemana

postcd

Bohuslava Sobotku

oba mají své kladné stránky

anonym

Bohuslava Sobotku

Blbá anketa,když není jiná možnost.
Nesnáším ani jednoho sraba z těchto dvou socanů.

orwell

Miloše Zemana

Není to zaprodanec cizích mocností, nebojí se a nikdy se nebál, stojí si za svými názory a za většinou národa. Krásně to napsal Kepler v diskuzi (díky!). Zmíněný článek z Technického magazínu mám ještě někde okopírovaný a schovaný. Na tehdejší dobu skutečně neuvěřitelné! A nebylo to načasováno na okamžik, kdy režim padl a nehrozil už žádný postih, jak jsem zaregistroval u plejády „demokratů“. Těch se pak vyrojil bezpočet. Bohužel jeden z prvních byl Mistr Gott a pak mnozí další. Navíc je vzdělaný, má přehled. Jako jediný vždycky čestně obstál ve všech slovních soubojích s V. Klausem, který v té době porážel všechny politiky „o několik délek koně“- a ne proto, že by měl vždycky pravdu. Je zajímavé, jak rychle utichla kauza „Peroutka“. Všimli jste si? Proč asi? Jeho slovník mě osobně nepobuřuje, mrzí mě jen, že zbytečně dává příležitost oponentům k napadání své osoby. Nechci příspěvek zbytečně prodlužovat a tak jenom konstatuji, že pan premiér Sobotka mi nestojí ani za půl slova.

Bohuslava Sobotku

Určitě Bohuslav Sobotka. Sobotka aspoň v médiích neříkal, že ho zabije atd........Těch věcí se najde požehnaně…

led

Nie je dôležitá obľúbenosť politika, ale či je to ten správny politik na svojom mieste.
Obľúbenosť, či neobľubenosť politika veľakrát vyrábajú médiá cielene ako hlásne trúby svojich majiteľov – zriaďovateľov. A ľudia im naletia.
Malá ukážka z hlásenia médií o tejto Zemanovej „hláške“:
Titulok „Zemanovi k odstráneniu premiera stačí volby alebo kalašnikov“ až kdesi ďaleko zastrčene v TV ukázali videu s celým textom, ktorý ale hneď zatienili komentármi „urazených“ politikov. Veru aj takto demagogicky sa robí politika. A čitateľ, divák, ktorý v návale informácii, nezaregistruje tento celý text, hneď kričí spolu so svojimi politikmi: Zeman útočí na demokraciu, Zeman chce prevrat, Zeman nabáda k vražde (ano, toto sú zverejnené citáty politikov k tomuto „Incidentu“)

led

Krásne to povedal gecco (nižšie v diskusii):
„V podstatě – chleba se sádlem a cibulí je nám bližší, než kterýkoli z nich…“
Čo chápem ako „bližšia košeľa než kabát“

Kepler

Jepik: do r.1989 pracoval Zeman v Prognostickém ústavu (tedy ne v politice) a jeho šéfem byl Waltr Komárek. V době ještě daleko před listopadem vyšel v Technickém magazínu, který jsem tehdy odebíral, jeho článek, kde naplnou hubu odhalil politickou a ekonomickou mizérii státu. V té době to bylo naprosto neuvěřitelné, jak něco takového vůbec mohlo tiskem vyjít. Od té doby si Zemana pamatuju, byl to jeden ze spouštěcích impulsů revoluce.

gecco

Škoda, že nemáš v anketě jinou možnost, takto jen do Diskuse…
😉
Jakkoli su ´masovej´ a sladké nejím a nemám rás ani kaše a ovesnou přímo nesnáším, volil bych pořadí oblíbenosti

  1. Sobotka
  2. Zeman

Ale dáááleko předaleko před nimi vystydlá ovesná kaše nasladko…
😉

Dochy

Mno… Vzhledem k tomu, že mé chutě jsou naprosto jiné:
Docela bych s Tebou souhlasil… Jen se mi ten Sobotka zdáli kouká na vepřové koleno, které v dálce před sebou vidí krkovičku… Pak je ještě velká mezera a po ní se začíná peleton mírně a velmi pomalu zahušťovat…

gecco

V podstatě – chleba se sádlem a cibulí je nám bližší, než kterýkoli z nich…
😉