bauerlukin

Mate pro mě radu pro noční službu?

Dobrý den, mám zitra první nocni sluzbu, mate pro me nejaky tip jak to zvládnout? Mam strach ze se po sluzbe nevyspim a druhy den prijdu do prace jako nevyspale pako. Díky předem

Nejlepší odpověď
nyjono

Hlavně jít odpočatý a vyspalý. Takže si schrupni po obědě.

Další odpovědi
Drap

Na každého to působí jinak. Musíš vyzkoušet. Dělal jsem léta často noční, nedělalo mi to žádný problém. Když byl čas, tak jsem si vždy před nástupem dvě hodinky zdřiml.

jáára

První noční bych zakázal. Druhá už je v pohodě.
_
E: Jak jsem rád, že už nemusím dělat někde ve fabrice…

Bobek 2

Pokud máš denní službu hned ráno bezprostředně po noční službě, tak na to asi žádná zázračná rada neexistuje, abys na té denní nevypadal nevyspale. Záleží ovšem na tom, co je to za druh práce – jestli například je možné si ve směně regulérně schrupnout, aniž bys tím porušil pracovní povinnosti. Leckde fungují noční směny spíš jen jako taková pohotovost pro případ, že by se mimořádně náhodou něco dělo.