Elk

Máte potřebu vidět z okna na svoje auto?

Samozřejmě pokud máte auto a není v garáži a máte možnost parkování u domu, v ulici, nebo parkujete kde se dá. Díváte se rádi na miláčka, ale míst je málo a parkovacích neumětelů stále dost.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ne, mám jej dobře zabezpečené.
http://img.au­to.cz/blog/blog­s.dir/26/files/2008/09/­5000.jpg

Další odpovědi
yuko

Muj otec nemel Lamborghini, ale obycejne embecko – auto Skoda 1100 MB De luxe.
A to bylo hezke auticko. Dokud nemel garaz, parkoval pred domem ve dvore, aby na nej z domu dobre videl. Jednou jako obvykle pohledl z okna, nez sel v noci spat, ale rano tam jeho milovane embecko nebylo. Vypujcili si ho zlodejicci, kteri nejdriv vykradli trafiku a pak potrebovali odjet s lupem – auto se naslo az ve Spisske Nove Vsi. Ale tatka to auto uz nechtel, bylo ponicene, radeji si koupil nove auto, ktere uz parkoval v garazi a vubec ho neobdivoval. Zato az do smrti miloval a obdivoval moji mamku 🙂

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=zWfAN­pHWFik

led

Ja nemám strach, mám ho dobre zabezpečené: http://jpeg.cz/i­mages/2017/04/­26/hGznb.jpg

Drap

Nemám tu potřeb a u nás je parkovacích míst dostatek.

gecco

Jo – mám rád auto pod ´dohledem´ – i když je to asi nedůležité…
😉

Kepler

Kvúli koukání na miláčka jsem to nepotřeboval nikdy, spíš mám rád svůj majetek pod dozorem. Když je vůz pod oknem, leckoho to odradí. Ale neplatí to vždy, sousedovi spadla huba, když ráno uviděl auto na cihlách. Takže by to chtělo nějaký pohybový alarm a další sofistikovanější zařízení úměrné oblíbenosti auta.

ReHu

Občas jo, ale ne kvůli kochání. Když psi štěkají o chvíli déle, raději se mrknu 🙂

Dochy

Radši ho mám na očích, ale můj svět na tom nestojí… Hlavně se mi nechce s nákupem chodit 200m 😉

zjentek

Já mám káru přímo před vchodem do domu. Na garáž sice vidím z okna, ale tam nestojím, bo je tam popelnice a já rád jezdím s košem na zpátečku.

Klaproth

Parkuju na dvoře. Mě stačí, aby na auto dobře viděl alespoň jeden z našich psů.

Jan Kunčar

Ano, raději vidím na auto i v noci, jsem pak klidnější.

Kryšpín

Záleží jak kdo, kdo jej používá jako boty tak nikoliv, když jej má jako milenku, tak to chce pravidelnou kontrolu, případně vyměnit za přítelkyni a spát s ním v ložnici