Avatar uživatele
Hufnágl

 Máte podepsanou platební (kreditní) kartu?

Pokud ano, čím, fixem?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Gonfaloniér před 1342 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Gonfaloniér

Ano mám. Už přesně nevím čím. Myslím, že takovou gelovou propiskou. Ostatní známí to mají někteří centropenem/liháčem a dost jich tam myslím žádný podpis nemá.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Samozřejmě – všichni vydavatelé, se kterými jsem se setkal, to mají stále jako podmínku platnosti.
Podepsal jsem to propiskou, co jsem měl po ruce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Ano. Lihovkou. Ale ten podpis není ten co běžně používám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
seraphico

Nemám. Vím, že by se to mělo podepsat, ale ještě nikdy jsem s tím problém neměl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Ano podepisuji si je. Jednou jsem nepodepsal a hned jsem s tou kartou letěl do Anglie a pokusil se zaplatit na bezobslužné pokladně. Karta nebyla čipová, tj. nedokázala ověřit sama PIN a online PIN se v anglii nenosí… Takže po platbě se u mně rozblikal majáček, přiběhl černoch (říkám si co asi chce?) mno a šel zkontrolovat zda můj podpis na účtence odpovídá podpisu na kartě… Naštěstí měl pochopení…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Emefej

Dochy > černoch se neříká. Taky by ti ruka neupadla, kdyby jsi napsal Afrobrit.

před 1333 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

😉 Jasně, neupadla. Ale třeba Afrokeňan mi připadá trochu ulítlé. (nic proti Afrokeňanům osobně, ale ten pojem). Stejně tak neočekávám že mně někdo bude titulovat jako Euročecha. Ať mně (s ohledem na můj charakterizující rys třeba zrovna v tom anglickém obchodě) klidně označí za bělocha. Dokud nebude používat termín bílá (líná) kůže, budu v klidu.

před 1332 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek