Nassin

Máte pocit, že vás někdo využívá?

Nejlepší odpověď
paul1

V mládí se mi to občas stávalo a byl to nejen pocit, ale i skutečnost, ale většinou se proti tomu dalo těžko bránit.

Další odpovědi
Kepler

Ani ne, jen občas vypomůžu někomu, kdo nemá internet. Spíš někdy potřebuju sám něčí pomoc.

marci1

Kdybych ten pocit měla, tak bych tomu udělala rázný konec. Když můžu, tak pomůžu, ale odsud-posud. 🙂

Malvína

Nemám ten pocit. U mě se o to ani nikdo nepokouší. Jsem dosti rázné povahy, a dokážu zatočit s každým, kdo by na to jen pomyslel ve spojení se mnou.

elkon

Ne, to bych s ním byl rychle hotov. Nestačil by utíkat.

zjentek

No já už jsem vyždímaný jak citrón a vytřepaný jak startka, takže pokud si někdo myslí, že by to JEŠTĚ ŠLO, tak prosím… (;

Elkon, neslibuj, bo nikdy nevíš!

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.