hapiky

Máte pocit, že jste využili všechny šance, které Vám život nabídl?

Já myslím, že já ani polovinu, i když si nemůžu nijak stěžovat.

Odpovědi
Kepler

Jsem na tom asi tak podobně, ale spíš si myslím, že jsem těch šancí mohl využít mnohem líp.

FlAsh_7

Někdy si říkám, kolik jsem měl příležitostí, které jsem promrhal, ale měl jsem také hodně příležitostí, kdy jsem se lépe zachovat nemohl.

zjentek

Šance jednotlivce nejsou nijak zásadní, přestože si jakkoli myslím, že někteří z nás by skutečně dokázali využít téměř všeho, co nám život ZATÍM STÁLE zdarma nabízí. A využili. Smutné ale je, že šanci, kterou život nabídl lidstvu, jsme nevyužili. Zato jsme zdárně využili záhubu. Ta ale určitě není předmětem otázky, nemýlím-li se. Anebo je zde vlastní záhuba brána jako součást životní nabídky? Těžko chápat, nejasná otázka. A možná, že využití jakékoli šance ve prospěch jednotlivce je podstatou záhuby lidstva, či přímo jeho záhubou. Při využívání šancí od života neunifikovaně by si měl být každý jednotlivec včas vědom toho, že případné hromadné záhubě z téhož, bude paradoxně čelit KAŽDÝ SÁM.

Rokio

Rozhodně ne. Je tolik věcí, které jsem si ještě nevyzkoušel. Jinak souhlasím s Keplerem.

Drap

Určitě ne. Snad neni takového člověka, který by všechny šance využil.

annas

Když si svůj život promítnu zpětně,, někdy ano. Jindy možná klepala na dveře, ale nevyužila jsem ji. Nebo jsem nebyla vždy ve správný čas na správném místě.

Říkám si, že to tak mělo být … Už to není možné změnit …

ivzez

Podle mne každý člověk využívá všechny šance, které mu život nabídne.

Pokud některou z nějakého důvodu nevyužije, pak to nebyla šance pro něj.
Tzn., že ne všechno, co nám život nabízí, pro nás je opravdová šance.

zjentek

Ňekdy si říkám, kolik jsem měl příležitostí, které jsem promrdal… ale potom si řeknu: třeba jsem využil VŠECHNY ŠANCE!