zjentek

Upozornění typu „máte nový návrh na přátelství“ nám na Facebooku rozesílá systém, nebo konkrétní dotyčný z návrhu?

Příliš mnoho návrhů na přátelství od cizích lidí na FB.

Nejlepší odpověď
Dochy

Pokud vím, tak jsou návrhy automatické na základě zájmů a okruhu společných známých. Žádosti už jsou přímo od uživatele.

Další odpovědi
ivzez

Upozornění typu „Máte nový návrh na přátelství.“ na FB rozesílá systém.

Návrhy přátel vybírá systém. Buď náhodně nebo na základě našich aktivit
(např. lidi z nějaké skupiny, lidi se společným zájmem, přátele přátel apod.

Tzv. „žádosti o přátelství“ zasílají jednotlivci → lidé, kteří o ně mají zájem.

nyjono

Je to přesně tak, ja píše Dochy.

Kepler

Já teda býval na FB kdysi dávno a jen krátce, ale myslím, že ten návrh posílá účastník.

quentos

Podle níže uvedeného zdroje se zdá, že návrhy na přátelství posílají naši společní přátelé (tedy mí a dotyčného).

Zdroj: https://www.techwa­lla.com/articles/what-does-friend-suggestion-on-facebook-mean

elkon

Jsou to nesmysly, na které nereaguji. Přátelství se buduje roky, ne na povel. Přátele si vybíráme v osobním kontaktu.

Miki254

system