Matej2006

Máte někdo zkušenosti se školou ssgh.cz?

Je mi 14 a jsem na osmiletém gymplu. Učení mi celkem jde, mám většinu jedniček a baví mne cizí jazyky. Nejvíce mne ale baví vaření. Rád bych se v budoucnu stal kucharem nebo si založil restauraci. Jenže z gymplu nechci jit na obyčejný učňák. Tak jsem hledal školy a našel jsem tuto školu ssgh.cz . Podle info na webu mne zaujal obor gastronomie s maturitou. Mate s tim nekdo zkusenosti? Nebo mate doporuceni na jinou skolu? Děkuji všem za odpovědi.
Odpověď @Ivzez: mne je celkem jedni jestli škopa bude skoukromá nebo ne, ale určitě chci mít školu ze které budu mít i maturitu. Znáš nějakou dobrou z tohoto oboru?

Odpovědi
ivzez

Středních škol v oboru gastronomie je dost.
Proč sis vytipoval soukromou SŠ?