Glondajka

Máte někdo zkušenosti s tímto webem?

http://www.japan-fashion.eu/
Zejména s jejich rozměry ?

Odpovědi
marci1

Zkušenosti nemám, ale dle recenzí jiných se jedná o problémový e-shop s velmi podřadnou kvalitou materiálu oblečení. ☹
http://www.emi­mino.cz/disku­se/japan-style-zkusenosti-59587/

anonym

Už podle popisu na tom webu nikdo nemůže mít žádné relevantní zkušenosti – protože tento web se zabývá jen tím, že to, co inzeruje, až na základě objednávky objednává jménem kupujícího ´ někde´ kdovíkde – dané zboží tento e-shop vůbec ´nepotká´.
Tedy jde – z pozice kupujícího, o tu nejhorší možnou variantu – kupující zaplatí, ale e-shop nepřebírá žádnou záruku (není prodejcem) a v případě jakékoli reklamace kupujícího odkáže na prodejce ´někde´…
Dobrej byznis…!
Ne – nekupuj tam nic – pokud se ti něco líbí, objednej si to přímo na eBay nebo třeba na AliExpress – s jejich prodejci se budeš i lépe domlouvat (vyzkoušeno).
___
A pokud jsi tuto otázku myslela jako reklamu na daný e-shop – fakt se ti nepovedla.
😉