Nikkol

Máte někdo zkušenosti s přestavbou auta na LPG? Ještě je to stále výhodnější než benzín?

Stálo by nás to asi 30 tisíc, vyplatí se to? Auto má dost velkou spotřebu benzínu (kolem 10 l).

Odpovědi
mojitek

Zřejmě jde o nějaké novější auto vzhledem k ceně 30tis za přestavbu.Jestli jezdíte s autem často tak se Vám přestavba vrátí.Ceny benzínu rostou,já bych si spočítal kolik utratíte např.měsíčně za benzín,spočítal bych si kolik ta stejná situace dopadla s použitím LPG,vyjde Vám rozdíl v kč..Dle toho jak moc najedete km,ale přestavba se Vám v průměru vrátí za 2 roky plus minus.