Danina65

Máte někdo zkušenosti s myčkou 45 cm?

Nebo ještě lépe, má někdo zkušenosti s oběma rozměry?Slyšela jsem názor,že 60 cm má vrtuli či co, koncipovanou na čtverec, a v případě 45 cm ty konce obdélníku nejsou dostatečně myté.

Odpovědi
Lamalam

Doma mám velkou, v práci máme 45. Řekla bych, že obě myjí stejně (ale je fakt, že v té malé v práci neumýváme připečené pekáče od husy apod.)