Avatar uživatele
Kepler

Máte někdo zkušenosti s bylinkami nebo bylinnými přípravky na zrychlení metabolismu?

Které byste doporučili?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? paul1, marci1, aliendrone před 1019 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Na zrychlení metabolismu mám ověřenou zejména pampelišku (kořen-piji každý den, snižuje i diabetikům cukr v krvi), kopřivu, břízu, ostropestřec mariánský, kontryhel. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Smack

Zelený čaj s citronem.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tvaruzekcz

Když snížíš příjem energie a zvýšíš pohybem energetickou spotřebu nemusíš žádat alchymisty o kouzelné bylinky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Popravdě nemám představu o tom, co myslíš tím „urychlováním metabolismu“. To jako že se z pijáka piva staneš jeho průtokovým ohřívačem? ;) :)

Jediné MNĚ známé kvítí, které mne dokáže ZNAČNĚ urychlit je odvar z listu senny nebo olej ze skočce (ricinový olej). To je ti někdy TAKOVÝ FOFR, eh, však vyzkoušej sám. ;) :)

Takže sorry bejku, ale v tomto ohledu moc neporadím. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Kepler

alien: dávám bod, za ten PRŮTOKOVÝ OHŘÍVAČ NA PIVO. to je bomba, hned jsem si jedno otevřel. To je tak nádherná definice chronického pivaře, že si to určitě zapamatuju!

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Postmaster

Svízel syřišťový
Sbírá se kvetoucí nať.

Ve formě nálevu nebo krátce vařeného odvaru má silné močopůdné účinky a snižuje chuť k jídlu.
Ve formě žvýkání čerstvé nebo spařené nati po usušení, jako lék dutiny ústní.
Ve formě kašovitých obkladů nebo masti zevně na klouby, kožní záněty, nehojící se vředy.

před 1019 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek