Kepler

Máte někdo zkušenosti s bylinkami nebo bylinnými přípravky na zrychlení metabolismu?

Které byste doporučili?

Nejlepší odpověď
marci1

Na zrychlení metabolismu mám ověřenou zejména pampelišku (kořen-piji každý den, snižuje i diabetikům cukr v krvi), kopřivu, břízu, ostropestřec mariánský, kontryhel. 🙂

Další odpovědi
Smack

Zelený čaj s citronem.

tvaruzekcz

Když snížíš příjem energie a zvýšíš pohybem energetickou spotřebu nemusíš žádat alchymisty o kouzelné bylinky

aliendrone

Popravdě nemám představu o tom, co myslíš tím „urychlováním metabolismu“. To jako že se z pijáka piva staneš jeho průtokovým ohřívačem? ;) :)

Jediné MNĚ známé kvítí, které mne dokáže ZNAČNĚ urychlit je odvar z listu senny nebo olej ze skočce (ricinový olej). To je ti někdy TAKOVÝ FOFR, eh, však vyzkoušej sám. ;) :)

Takže sorry bejku, ale v tomto ohledu moc neporadím. ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Kepler

alien: dávám bod, za ten PRŮTOKOVÝ OHŘÍVAČ NA PIVO. to je bomba, hned jsem si jedno otevřel. To je tak nádherná definice chronického pivaře, že si to určitě zapamatuju!

Postmaster

Svízel syřišťový
Sbírá se kvetoucí nať.

Ve formě nálevu nebo krátce vařeného odvaru má silné močopůdné účinky a snižuje chuť k jídlu.
Ve formě žvýkání čerstvé nebo spařené nati po usušení, jako lék dutiny ústní.
Ve formě kašovitých obkladů nebo masti zevně na klouby, kožní záněty, nehojící se vředy.