cappuccino

Mate nekdo zkusenost se zasilanim online-pohlednice?

Nedavno jsem obdrzela online-pohlednici ze zahranici. Pipada mi to jako vyborny napad zasilani fotek z dovolene, svatby, narozenin apod.
Vim, ze tahle sluzba existuje i u nas, ale zda se mi (oproti zahranici) zbytecne predrazena.
Uz jste nekdo takovou sluzbu vyuzil?

Nejlepší odpověď
Mravenec

Poslal jsem nedávno pohlednici – koláž, na které byly tři fotky z chalupy. V aplikaci si jí sestavíš a za 37,– Kč ti ji udělají do hmatatelné podoby a zároveň je v ceně i poštovné. Což mi na dnešní dobu zas taková drahota nepřijde.

Další odpovědi
Drap

Ano, již několikrát. Provedení skvělé, rychlé. Myslím že na dnešní ceny je i cena přijatelná.

Pepa25

Ano mám, pravidelně používám, Jak pozdrav z dovolené starším příbuzným ideální – rychlé doručení, levnější, možnost použití vlastních fotek. Voucher s poštovným je možné koupit dopředu v ČR, pak už jen stačí v jakékoliv zařízení (tablet, mobil) doplnit fotky a text a odeslat (vzhledem k rozříšení Wifi a obecně datového roamingu si to může dovolit každý).

marci1

Ano (Česká pošta). Sem, tam používám, zejména je posílám starším příbuzným a známým. Ta cena se mi nezdá až tak vysoká. Kdybys posílala pohlednici v ČR, tak známka bude stát od 1.7.t.r. 27,– Kč. A online-pohlednice ČP stojí 33,–. Doručeno vždy rychle a v pořádku.
😄

petrph

Používáme to dost často, třeba o svátcích tak posíláme z počítače či mobilu hromadně vlastní vytvořené pohledy známým . A je to fakt dobrý. Ty ceny, u nás, ca 30–40 Kč (dle velikosti), totiž obsahují i vlastní poštovné za doručení – a to spolkne většinu tý ceny.
Což je asi odpověď na co se ptáš, jestli mají někde v zahraničí lacinější poštovné, tak potom můžou mít výrazně levnější i tohle..

Vosukal psa

Annanas >>>>> Jabko

cappuccino

Dik za odpovedi. Tak to jsem asi byla na spatnych strankach!! Tam byly ceny daleko vyssi.

Filip84

cappuccino: Ty informace o cenách, které Ti tu uvedli, platí I. pro ČR a II. pro formát DL či A6. Pokud je ta pohlednice větší a / nebo pokud putuje jinam, než do ČR, je cena vyšší.

Najdeš to v tom Mravencově odkazu, musíš odrolovat dolů, pak kliknout na „Zobrazit detailní ceník“ u „Velikosti a ceny pohlednic“.

Pokud si to předplatíš tím nejvýhodnějším voucherem, tj. na 10+1 pohlednic, tak zaplatíš, za jednu:

  • Kč 30.00 v rámci ČR,
  • Kč 46.00 v rámci Evropy,
  • Kč 51.00 v rámci zbylého světa a

výhoda je také v tom, že nemusíš řešit formát – za všecky, i za ten největší, zaplatíš tuto cenu.

pro srovnání:

  • obyčejné psaní – standard (do kterého se taková Korrespondezkarte vleze) vyjde na Kč 23.00 (économique, prioritaire Kč 30.00) v rámci ČR,
  • obyčejná zásilka do 50 g (vždy prioritaire) v rámci Evropy (EU i mimo EU) vyjde na Kč 39.00 a
  • obyčejná zásilka do 50 g (vždy prioritaire) mimo Evropu vyjde na Kč 45.00.

https://www.ces­kaposta.cz/do­cuments/10180/282­441/kompletni_ce­nik.pdf/528ac­b00-cbab-450e-8a94-90add1cf405b

cappuccino

Ja byla na spatnych strankach. Ted vidim, ze je to fakt vyborna sluzba!
Diky!

Filip84

cappuccino: On nějakou takovou službu u nás poskytuje i někdo jiný, než ČP?

cappuccino

Filip84: ja byla na tehle strankach: https://www.ce­we.cz/pohledni­ce.html?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=ST+GC+Co­re+%7c+CZ+SEA+-+Pohledy+a+p%c5%99­%c3%a1n%c3%ad&cref=om_se­m_skl_sklik-online+pohled­nice_33592_x

Mravenec

https://pohled­niceonline.cz/