Avatar uživatele
cappuccino

Mate nekdo zkusenost se zasilanim online-pohlednice?

Nedavno jsem obdrzela online-pohlednici ze zahranici. Pipada mi to jako vyborny napad zasilani fotek z dovolene, svatby, narozenin apod.
Vim, ze tahle sluzba existuje i u nas, ale zda se mi (oproti zahranici) zbytecne predrazena.
Uz jste nekdo takovou sluzbu vyuzil?

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 316 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mravenec

Poslal jsem nedávno pohlednici – koláž, na které byly tři fotky z chalupy. V aplikaci si jí sestavíš a za 37,– Kč ti ji udělají do hmatatelné podoby a zároveň je v ceně i poštovné. Což mi na dnešní dobu zas taková drahota nepřijde.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Ano, již několikrát. Provedení skvělé, rychlé. Myslím že na dnešní ceny je i cena přijatelná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

Ano mám, pravidelně používám, Jak pozdrav z dovolené starším příbuzným ideální – rychlé doručení, levnější, možnost použití vlastních fotek. Voucher s poštovným je možné koupit dopředu v ČR, pak už jen stačí v jakékoliv zařízení (tablet, mobil) doplnit fotky a text a odeslat (vzhledem k rozříšení Wifi a obecně datového roamingu si to může dovolit každý).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ano (Česká pošta). Sem, tam používám, zejména je posílám starším příbuzným a známým. Ta cena se mi nezdá až tak vysoká. Kdybys posílala pohlednici v ČR, tak známka bude stát od 1.7.t.r. 27,– Kč. A online-pohlednice ČP stojí 33,–. Doručeno vždy rychle a v pořádku.
😄

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petrph

Používáme to dost často, třeba o svátcích tak posíláme z počítače či mobilu hromadně vlastní vytvořené pohledy známým . A je to fakt dobrý. Ty ceny, u nás, ca 30–40 Kč (dle velikosti), totiž obsahují i vlastní poštovné za doručení – a to spolkne většinu tý ceny.
Což je asi odpověď na co se ptáš, jestli mají někde v zahraničí lacinější poštovné, tak potom můžou mít výrazně levnější i tohle..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vosukal psa

Annanas >>>>> Jabko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cappuccino

Dik za odpovedi. Tak to jsem asi byla na spatnych strankach!! Tam byly ceny daleko vyssi.

Avatar uživatele
Filip84

cappuccino: Ty informace o cenách, které Ti tu uvedli, platí I. pro ČR a II. pro formát DL či A6. Pokud je ta pohlednice větší a / nebo pokud putuje jinam, než do ČR, je cena vyšší.

Najdeš to v tom Mravencově odkazu, musíš odrolovat dolů, pak kliknout na „Zobrazit detailní ceník“ u „Velikosti a ceny pohlednic“.

Pokud si to předplatíš tím nejvýhodnějším voucherem, tj. na 10+1 pohlednic, tak zaplatíš, za jednu:

  • Kč 30.00 v rámci ČR,
  • Kč 46.00 v rámci Evropy,
  • Kč 51.00 v rámci zbylého světa a

výhoda je také v tom, že nemusíš řešit formát – za všecky, i za ten největší, zaplatíš tuto cenu.

pro srovnání:

  • obyčejné psaní – standard (do kterého se taková Korrespondezkarte vleze) vyjde na Kč 23.00 (économique, prioritaire Kč 30.00) v rámci ČR,
  • obyčejná zásilka do 50 g (vždy prioritaire) v rámci Evropy (EU i mimo EU) vyjde na Kč 39.00 a
  • obyčejná zásilka do 50 g (vždy prioritaire) mimo Evropu vyjde na Kč 45.00.

https://www.ces­kaposta.cz/do­cuments/10180/282­441/kompletni_ce­nik.pdf/528ac­b00-cbab-450e-8a94-90add1cf405b

Avatar uživatele
cappuccino

Ja byla na spatnych strankach. Ted vidim, ze je to fakt vyborna sluzba!
Diky!

Avatar uživatele
Filip84

cappuccino: On nějakou takovou službu u nás poskytuje i někdo jiný, než ČP?

Avatar uživatele
cappuccino

Filip84: ja byla na tehle strankach: https://www.ce­we.cz/pohledni­ce.html?utm_sou­rce=seznam&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=ST+GC+Co­re+%7c+CZ+SEA+-+Pohledy+a+p%c5%99­%c3%a1n%c3%ad&cref=om_se­m_skl_sklik-online+pohled­nice_33592_x

Avatar uživatele
Mravenec

https://pohled­niceonline.cz/

Nový příspěvek