Bee282

Máte někdo zkušenost s prací z domova?

Máte někdo zkušenost s prací z domova? Popřípadě radu, kde bych mohla hledat. Na internetu je toho spousta, ale člověk si musí dát pozor.

Odpovědi
ivzez

Hledat můžete jenom u sebe:
Co umíte tak dobře, aby Vám lidé byli ochotni za to zaplatit?
To pak můžete sama v internetu nabízet.

To, čemu se říká „práce z domova“, ve většině případů není prací → jde
o nabídky podnikání. To sice není podvod (i podnikání s nějakým produktem
lze legálně nabízet), ale je to něco jiného, než si člověk pod spojením „práce
z domova“ představí.
___

Nabízet můžete třeba vedení účetnictví (pokud k tomu
máte odborné vzdělání), překlady, korektury, …
___

Existují i dělnické práce „z domova“, ale ty nikdo neinzeruje,
takové práce se předávají v rodinách, v okruhu známých apod.
Navíc nejsou nijak dobře placené.

nyjono

Já ano, ale není práce z domova jako práce z domova. Jsou velké rozdíly.
Hledáš něco konkrétního? Nebo manuální práci? Nebo prostě potřebuješ vydělat peníze a hledáš prostě něco?

Rokio

  • prodej vlastnoručních děl – Flér.cz
  • psaní elektronických knih a jejich prodej přes internet
  • investice a práce pro Arbolet
  • překlady

Arne1

Jednou jsme ze zajímavosti zkusili u jisté firmy skládání reklamních obálek (finální příjemce jistý velký německý nábytkářský řetězec).
První náklady – dojet si autem pro zakázku, tj 2*25km.
Pak jsme se dali do práce. Za jeden obal bylo asi 60 hal (pecka…). Jenže složení, nanesení lepicí pásky a slepení zabralo přes minutu (a to už když jsme měli nějaký grif). Takže výdělek asi 16 korun hrubého za hodinu, z toho nutno odečíst náklady a daň.

Dagmarj

Zkoušela jsem několik, manuákní není, čtení emailů nefunguje, dotazníky se dají, ale chodí jich málo a ještě něco mám to je lepší, tam jde vydělat. Info dám do sz.