Avatar uživatele
Kepler

Máte někdo zkušenost s kiwi.com?

Pokusy o kontakt selhávají, dnes mi měl přijít palubní lístek ke stažení, nestalo se tak. Dovolat se nedá a na mail taky nikdo neodpovídá. Pozítří mám letět, vše mám předem zaplaceno a potvrzeno. Začínám být nervózní.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? orestez před 2136 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Bohužel, nemám. Zkoušel jsi pročítat recenze na internetu na tuto společnost? Dělám to tak vždy a moc mi to pomáhá. Během zítřejšího dne bych zkoušela urgovat, pořád volat. Máš správné číslo?

Upravil/a: Malvína

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Nemám, v odkazu recenze klientů: https://www.ces­tujlevne.com/blog/ki­wi-letenky
Snad to budeš mít v pohodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
michalds

Nemám, mám pouze zkušenost s ovocem kiwi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mzm

Mám, lístky přišly mailem. Ale jak jsem vypozoroval, tak údaje poslali i společnostem, kterými jsme letěli, takže prakticky stačil pas u odbavení.
Tzn. ještě bych se doptal na informacích daných společností, jestli je let zakoupený…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dalid

pouzivam ho na vyhladanie spojov, ale letenky kupujem priamo u spolocnosti, cena priblizne odpovedala cene vo vyhladavaci. Kontaktoval by som letecku spolocnost priamo, niektore maju na webe online chat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

marci: už je to v poho, ale teprve před chvílí mi tu letenku poslali, tak snad budu spát. Já myslel, že mě fakt jebne, ale přece: NAS NĚDOGOŇAT!

před 2136 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Super, že to dopadlo dobře. Hezkou dovolenou! NN 🙂

před 2132 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Malvína: četl jsem o nich jen to nejlepší, co se týká nalezení nejlevnějších letů. Už před půl rokem jsem si rezervoval a zaplatil zpáteční letenku. No, zítra začnu zase bombardovat. Samozřejmě mám správný mail i telefonní číslo. Slovy Jarka Nohavicy: mě snad jebne.

před 2136 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Malvína

Tak to je divné. Pokud mají jen ty nejlepší recenze. Volala bych už od brzkého rána. Přeji hodně štěstí a dej vědět.

před 2136 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jo, zkusím brzo ráno, pokud budu už provozuschopný, já se někdy probouzím i dvě hodiny. Dám vědět, díky.

před 2136 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava