Kepler

Máte někdo zkušenost s kiwi.com?

Pokusy o kontakt selhávají, dnes mi měl přijít palubní lístek ke stažení, nestalo se tak. Dovolat se nedá a na mail taky nikdo neodpovídá. Pozítří mám letět, vše mám předem zaplaceno a potvrzeno. Začínám být nervózní.

Odpovědi
Malvína

Bohužel, nemám. Zkoušel jsi pročítat recenze na internetu na tuto společnost? Dělám to tak vždy a moc mi to pomáhá. Během zítřejšího dne bych zkoušela urgovat, pořád volat. Máš správné číslo?

marci1

Nemám, v odkazu recenze klientů: https://www.ces­tujlevne.com/blog/ki­wi-letenky
Snad to budeš mít v pohodě.

michalds

Nemám, mám pouze zkušenost s ovocem kiwi.

mzm

Mám, lístky přišly mailem. Ale jak jsem vypozoroval, tak údaje poslali i společnostem, kterými jsme letěli, takže prakticky stačil pas u odbavení.
Tzn. ještě bych se doptal na informacích daných společností, jestli je let zakoupený…

dalid

pouzivam ho na vyhladanie spojov, ale letenky kupujem priamo u spolocnosti, cena priblizne odpovedala cene vo vyhladavaci. Kontaktoval by som letecku spolocnost priamo, niektore maju na webe online chat.

Kepler

marci: už je to v poho, ale teprve před chvílí mi tu letenku poslali, tak snad budu spát. Já myslel, že mě fakt jebne, ale přece: NAS NĚDOGOŇAT!

marci1

Super, že to dopadlo dobře. Hezkou dovolenou! NN 🙂

Kepler

Malvína: četl jsem o nich jen to nejlepší, co se týká nalezení nejlevnějších letů. Už před půl rokem jsem si rezervoval a zaplatil zpáteční letenku. No, zítra začnu zase bombardovat. Samozřejmě mám správný mail i telefonní číslo. Slovy Jarka Nohavicy: mě snad jebne.

Malvína

Tak to je divné. Pokud mají jen ty nejlepší recenze. Volala bych už od brzkého rána. Přeji hodně štěstí a dej vědět.

Kepler

Jo, zkusím brzo ráno, pokud budu už provozuschopný, já se někdy probouzím i dvě hodiny. Dám vědět, díky.