Malovranec

Máte někdo zkoušenost či typ o intenzivní kurz angličtiny v Praze pro mého 16-ti letého syna?

Jde příští rok na gymnázium a mám pocit, že v AJ tápe a potřeboval by si ji procvičit :)

Odpovědi
crewTa

Intenzivní kurzy jsou super, hlavně v případě, že někdo nemá čas navštěvovat kurz pravidelně. Dle mého osobního názoru nenahradí úplně dlouhodobé vzdělávání, ale pro okamžité zlepšení nebo dohnání ztráty v jazyce jsou dobré. Výsledky jsou hned patrné. Na trhu je řada prázdninových intenzivních kurzů. Myslím, že v případě Vašeho syna by mělo smysl i uvažovat o pravidelném doučování v průběhu prázdnin se soukromým lektorem. Hlavní ale je, aby sám chtěl se zlepšit. Pokud do kurzu bude chodit „z donucení“, tak nebude mít žádný efekt. Pokud hledáte zkušenosti studentů, podívejte se na stránky www.fairlist.cz kde najdete vše potřebné pro výběr kurzu.