mosoj

Máte někdo vlastní poznatky o irisdiagnostice ?

Byla tato diagnostika někdy někomu něco platná ?

Odpovědi
Agneta

Proč né? Určité orgány s duhovkou korespondují, je to tak i u zubů a chodidel > např. při masáži ch. reflexních zón se dá zapůsobit na ta patřičná místa nebo orgány.
Právě jsem dočetla knihu o zubech (alternatívní m.), kde např. různé záněty mají „zrcadlová místa“, která jsou pak postižena, týká se to i srdečního infarktu, a dalších problémů, které jsou „rázem“ uzdraveny, když je ten nemocný zub odstraněn…
Na irisové diagnostice jsem byla – jen tak ze zvědavosti, a mohu ti to doporučit >
snad ale nenarazíš na šarlatána – to je totiž taky důležitá věc:D

lexx

osobní zkušenost nemam…obstarej si knížku Iridodiagnostika (Vělchověr, J.S.)

Pepa25

Osobní zkušenost nemám. Ale zaujalo mě, že propagátor irisdiagnostiky se cítí být pomluven tím, že byl označen za irisdiagnostika: http://www.sy­sifos.cz/index­.php?id=vypis&sec=1427­476725

Martina006

Mám osobní zkušenost s touto paní – http://irisdi­agnosis.cz/ a musím říct že přes svůj skepticismus jsem s výsledkem mého šetření velmi příjemně překvapen :).