lazane

Máte někdo testy k Maturita Solutions Pre-Intermediate Third Edition? (červená)

Ahoj, sháním testy k učebnici Maturita solutions Pre-Inetrmediate Third Edition, červená učebnice:)
Budu velmi ráda za jakoukoliv pomoc! :)
Spěchá!:(

Nejlepší odpověď
annas

Nedávno se zde někdo ptal, ale neuspěl.

Někdo nabíozí pracovní sešity a testy na Bazoši, podívejte se, zda se vám něco hodí.

https://knihy­.bazos.cz/?hle­dat=Maturita+So­lutions&hloka­lita=&iddel=1

Další odpovědi
Mc Merkurion

… krucifix !!! dej si otázku do vyhledávače a zjistíš, že tadle otázka se tu objevuje dost často a pravidelně, ale hlavně: vždycky BEZ odpovědi !!!

Piro

Taky by se mi hodily testy k této učebnici xD

Testy

Mám všechny testy na Maturita solution 2 i 3 edice pokud je chcete napište na mail testyanglictina@gmail.com tento email je aktivní i pokud je příspěvek už starší.

Tests

Dobrý den, nabízím testy MATURITA SOLUTION PRE-INTERMEDIATE I MATURITA SOLUTION INTERMEDIATE.
V případě jakýchkoliv zájmu či dorazu pište na email terinka.pechova@email.cz
Cena 250Kč za všechny testy, včetně vyskedku