Lucyfer

Máte někdo nůžtičky na nehty z rossmanna? Jaké jsou? Jsou lepší, než z dm?

Zajímají mě jak ty na nehtovou kůžičku, tak kombinované, i „obyč“.

Já jinak kupuji docela levné, ale kvalitní nůžtičky přes internet z chirurgické oceli, které používají ve zdravotnictví (ale ty naše už se mi zdají zralé na výměnu).

Kde případně pořídit precizní a kvalitní nůžtičky na nehtovou kůžičku?

Odpovědi
cappuccino

Podle me nezalezi na tom, kde nuzticky koupis, ale kdo je vyrobce a z ceho jsou zhotovene? Kde je pak koupis, je uplne jedno.
Kuzicka by se nemela strihat, ale zahrnovat k nehtu.

Lucyfer

Ta chirurgická ocel je mi i taková bližší, kvůli alergii na kovy, resp. nikl, ale takhle jsem si nevšimla, ani třeba u řetízků, že by mi to vadilo (to spíš v uších to nesnesu).