Cumacek

Máte někdo nějaký návod nebo metodu, jak se člověk dokáže přinutit k něčemu, do čeho se mu moc nechce?

Nejlepší odpověď
Nevíteto?

Většinou si jen řeknu, že čím dřív to udělám, tím dřív to budu mít za sebou 🙂

Další odpovědi
marci1

Prostě si řeknu, že když to musí být, tak na to půjdu radostně a odvážně. 🙂

led

Klamať telom, klamať mysľou, to jediné je mojim cieľom, keď robím nechcené, akáže to slasť, úsmevom vrásky žiaria, myseľ zapudí hrôzu učenia,nie musím, ale chcem, aká to zámena, nie nechce sa mi, ale chcem to…

klumprt

Dobrý je třeba v práci to nechat zajít tak daleko, až jdeš na kobereček. To se potom po takovém poj**u od šéfa dělá jedna báseň 🙂

postcd

napsat si důvody proč to může být pro mě prospěšné to udělat. na první pohled třeba nic nenapadne ale když se nad tím člověk zamyslí..

a nebo si vsugerovat že to bude zajímavé a něco se přiučím
Doplňuji:
tedy ne, že to BUDER zajímavé, ale že to JE zajímavé a že mě to baví a že to dělám rád