Avatar uživatele
anonym

Máte někde doma ještě nějakou hračku ze svých dětských let nebo když jste byli o něco mladší ?

Moje hračky – především plyšáci – se všechny rozdaly, tak mi nezbyla žádná. A co u vás – máte třeba nějakou hodně starou hračku, kterou prostě nelze vyhodit ? Nebo si s nimi hrají vaše děti či už vnoučata ? Děkuji za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? annas, manon, kapka, Drap, Medulka, Sůwa, Damiana, Illines, anonym před 4174 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
manon

Mám svého medvěda. Má trošičku opelichané uši, ale jinak je to pořád fešák s hezkým hlasem :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Tazman

Mám jich několik a všechny ještě plně funkční a zachovalé. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Damiana

Taky mám medvěda, jako manon. 🙂 Dostala jsem ho jako hodně malá darem od dcery maminčiny kamarádky (které tehdy bylo přes třicet a tak mi ho dala). I když jsem dnes já v jejím tehdejším věku, tak velká, abych ho „rozdala“ se rozhodně necítím…:-)
Měla jsem v dětství dost hraček (nikdy ne panenek!), ale ten medvěd mi nejvíc přirostl k srdci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Mám malou gumovou panenku, kterou si občas převléknu, nebo jí něco uháčkuju. Bydlí v mém šatníku, má tam postýlku. Naštěstí ji nemusím nikomu dávat, protože mám tři vnuky 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Mám několik drobností, které mi zůstaly. A několik dětských knížek. Dnes to používají vnuci, když přijdou na návštěvu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Plno čtyřlístků, pár plyšáků, panenky (ne Barbie), a hlavně lego! :) Nevím, jestli bych ho byla schopná někomu půjčit, mám s ním citovou vazbu… Už tenkrát jsem byla dost majetnická, protože jsem se bála, že mi to někdo zničí :D V mojí generaci byli děti strašní smradi…
Doplňuji:
*šmarja, děti bylY, samozřejmě…

Upravil/a: RyuzakiKate

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

mám myšáka, kterého mám na fotkách, kde mi byly tři roky… oči má už domalované a je dost jetej, ale nevyhodím ho ani za nic :)) prošel se mnou celé dětství… vím, že mi ho máma chtěla už vyhodit když jsem byla menší a koupila mi podobnýho myšáka, ale ten mě nikdy nijak neokouzlil, ale stále ho mám taky :D :D a ledního medvěda, na kterém ještě teď spím jako na polštářku, když mě jednou za pár let chytne bolavý zub… je úžasně huňatý a měkoučký :) je to jediný plyšák, kterýho mám stále v pokoji, i ve dvaceti :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
registrovana

Většinu mých starých hraček jsem darovala dětem z rodiny nebi dětských domovů.. jako například plyšáky, oblečky, panenky, puzzle..a takové ty klasické blbosti. Několik plyšáků jsem si ale nechala, ty nejoblíbenější, taky pár panenek které jsem měla opravdu ráda a taky mi zůstal můj starý dobrý růžový gameboy :)
Doplňuji:
a samozřejmě mám stále u sebe všechny dětské knížky, těch se nikdy nevzdám :)

Upravil/a: registrovana

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

ano,mam,takovou malinkou panenku v oblecku.té panence je asi 35let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rklomoz

Jako chlap si svou hračku nosím stále sebou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek