Máte někde doma ještě nějakou hračku ze svých dětských let nebo když jste byli o něco mladší ?

Moje hračky – především plyšáci – se všechny rozdaly, tak mi nezbyla žádná. A co u vás – máte třeba nějakou hodně starou hračku, kterou prostě nelze vyhodit ? Nebo si s nimi hrají vaše děti či už vnoučata ? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
manon

Mám svého medvěda. Má trošičku opelichané uši, ale jinak je to pořád fešák s hezkým hlasem :)

Další odpovědi
Tazman

Mám jich několik a všechny ještě plně funkční a zachovalé. 🙂

Damiana

Taky mám medvěda, jako manon. 🙂 Dostala jsem ho jako hodně malá darem od dcery maminčiny kamarádky (které tehdy bylo přes třicet a tak mi ho dala). I když jsem dnes já v jejím tehdejším věku, tak velká, abych ho „rozdala“ se rozhodně necítím…:-)
Měla jsem v dětství dost hraček (nikdy ne panenek!), ale ten medvěd mi nejvíc přirostl k srdci.

Sůwa

Mám malou gumovou panenku, kterou si občas převléknu, nebo jí něco uháčkuju. Bydlí v mém šatníku, má tam postýlku. Naštěstí ji nemusím nikomu dávat, protože mám tři vnuky 🙂

Drap

Mám několik drobností, které mi zůstaly. A několik dětských knížek. Dnes to používají vnuci, když přijdou na návštěvu.

RyuzakiKate

Plno čtyřlístků, pár plyšáků, panenky (ne Barbie), a hlavně lego! :) Nevím, jestli bych ho byla schopná někomu půjčit, mám s ním citovou vazbu… Už tenkrát jsem byla dost majetnická, protože jsem se bála, že mi to někdo zničí :D V mojí generaci byli děti strašní smradi…
Doplňuji:
*šmarja, děti bylY, samozřejmě…

Ella

mám myšáka, kterého mám na fotkách, kde mi byly tři roky… oči má už domalované a je dost jetej, ale nevyhodím ho ani za nic :)) prošel se mnou celé dětství… vím, že mi ho máma chtěla už vyhodit když jsem byla menší a koupila mi podobnýho myšáka, ale ten mě nikdy nijak neokouzlil, ale stále ho mám taky :D :D a ledního medvěda, na kterém ještě teď spím jako na polštářku, když mě jednou za pár let chytne bolavý zub… je úžasně huňatý a měkoučký :) je to jediný plyšák, kterýho mám stále v pokoji, i ve dvaceti :D

registrovana

Většinu mých starých hraček jsem darovala dětem z rodiny nebi dětských domovů.. jako například plyšáky, oblečky, panenky, puzzle..a takové ty klasické blbosti. Několik plyšáků jsem si ale nechala, ty nejoblíbenější, taky pár panenek které jsem měla opravdu ráda a taky mi zůstal můj starý dobrý růžový gameboy :)
Doplňuji:
a samozřejmě mám stále u sebe všechny dětské knížky, těch se nikdy nevzdám :)

pizlicka

ano,mam,takovou malinkou panenku v oblecku.té panence je asi 35let.

rklomoz

Jako chlap si svou hračku nosím stále sebou.