Kroupič

Máte nějaký vlastní drink ?

Který se vám osvědčil ?

Odpovědi
dědapetr

Není zrovna můj,někde jsem ho zjistil.cola a červené víno půl na půl.Džus-rajče a čili,vodka,sůl a pepř.

arygnoc

jo. blood mary.

rajčatový protlak (100% džus může být), mleté čili (pepř je taký dobrý, ale čili je čili) a vodka.

mňam.

Terryle

jo, cola-kafe (případně i s whisky nebo se zelenou): studený mlíko s rozpuštěným instantním kafem a troškou cukru (práškovej je lepší) + coca cola. V poměru 1:1. Zní to šíleně, ale já na tom ujíždím – moje palivo na zkouškový a na doby velkýho studijního zápřahu :o)

Valky

Já mám zelenou se spritem :D Všichni mi vždycky říkali, že jsem „čuně“ že takovou kombinaci piju, po tom, co to ochutnali, to milujou všichni :D:D Je to bezva pití, hlavně v létě na osvěžení :)) Jinak klasiky vodka s džusem, rum s kofolou… :)
Nejlepší je mojito! To je moje „srdcovka“ to bych pila pořád, nejlepší je to, když tam přidáte jahody, jebo jakékoliv ovoce… je to fresh nápoj, ale dá se s z něj i krásně opít :))))