bolak

Máte nějakou oblíbenou deskovou hru, kterou často hrajete?

Nejlepší odpověď
eleonnore

Dobbl, Activity, Svetovy film, Cesky film, Alias.

Driv jsem hrala Scrabble, Dostihy a sazky, Clovece napij se nebo Carcasgonne, ale u toho si clovek neuzije tolik legrace jako u her, kde se dela treba pantomima. Bavi me u toho ta lidska kreativita :)

Fgh: Deskove a spolecenske hry hraje velka spousta mladych, hlavne ty vyse uvedene, u vina je to docela zabava.

Další odpovědi
suaeda

Již dříve jsme s partou hráli monopoly. Ale za normalizace v 70 letech se koupit nedaly. Naštěstí jsme si mohli od jedněch starých lidí půjčit český originál této hry, která u nás byla vydána těsně po válce. Hra byla zaměřena na Prahu a tak nejdražší pozemky byly Václavák a Národní třída. Ohromně jsme se při tom bavili.

Rokio

Moje oblíbená desková hra je Dostihy a sázky. Oblíbená desková hra mé sestry je Kriskros. Oblíbená desková hra mého otce jsou šachy. U mamky nevím.

Všichni ale máme rádi hru Život, takže tuto hru docela často hrajeme.

Vladimir01

Docela fajn hra je cashflow. Nevím jestli znáte.

Zdroj: Cashflow hra

marci1

Člověče, nezlob se. 🙂

quentos

Scrabble… už mě drží skoro 22 let a stále v něm mám co objevovat.

RyuzakiKate

Když to vyjde, scházíme se o nedělním odpoledni u kamaráda a hrajeme Arkham Horror. Lepší, než chodit fetovat.

anonym

Kdo dnes hraje deskové hry?

quentos

fgh: jak vidíš, je nás plno. Jestli to byl pokus o trolling, tak blbej.

anonym

Problém je v tom, že na tuhle otázku odpovídali jen ti, co deskové hry hrají, když nepočítám sám sebe.

Ale co ti lidé, co deskové hry nehrají? Plno vás není.