tana2002

Máte nějakého(nějakou) kluka(holka)?!

Ahoj,chtěla bych se zeptat,jestli máte kluka(holku)?!A kde jste se seznámili,hledám kluka.A nwm kde hledat.

Nejlepší odpověď
Drap

Kluka nemám. Mám manželku a dvě dospělé dcery. Nikoho nehledám, takže ani ty se mnou nepočítej.
Pokud nechceš využít nepřeberné množství seznamek a inzerátů. Tak seznámíš se tam kam chodí tvoji vrstevníci. U PC se těžko někdo hledá.

Další odpovědi
quentos

holku nemám a taky nevím, kde hledat. Ale dostal jsem dobrý tip – nehledat, nýbrž nacházet. Když budem úporní v hledání, akorát budem působit křečovitě. Zkrátka až to přijde, tak to přijde – pak už jen stačí nebýt pasivní a trochu tomu pomoct.

jinsun

Ano mám holku :). Seznámil jsem se s ní ve škole. Já chodím do 4.ročníku ona do 1. Poprvé jsme se potkali „po škole“, když jsme šli dopisovat test ke společnému učiteli + ještě nějací jiní spolužáci. Dopsal jsem jako první a místo toho abych šel domů jsem čekal na ní a zeptal se, jestli s ní můžu jít kousek domů. Tehdy jsem ani nemyslel na to, že bych s ní někdy chodil, ale po třech měsících, jsme se dali dohromady :).

uccello

Na internetu bych se neseznamoval. Já svou přítelkyni potkal před pěti lety v autobuse. Pokud po tobě nějakej klučina kouká, tak mu to opětuj a nestyď se navázat kontakt. Nejhorší je, dát ti sluneční brejle (při dešti nebo v metru), na uši sluchátka a ponořit se do svého smartphonu – zaručený odpuzovač potenciálních nápadníků.

Dochy

Jo, mám kluka. Docela korbič. Už mu bylo 18.
Měsíců. Seznámili jsme se v porodnici, ale nějakou fotku už jsem viděl dřív.
😉

A jinak neboj. Kašli na kluky, užívej si života, dělej něco pořádného co Tě baví (pokud možno ne doma) a až přijde čas, tak se nějakej objeví.

NoNamer

Co takhle se nechat seznámit od kamarádky? Jdi dělat co tě baví, nebo na výstavu, na koncert a tak, co tě zajímá. Ale né ve skupině holek, to se pak špatně seznamuje.
Doplňuji:
A jinak ano, kluka mam a seznámili jsme se, když jsem potřebovala opravit MP3 a on se nabídnul :)