Byli jste někdy zamilovaní až po uši?

Tak se to někdý říká,co vy na to?

Nejlepší odpověď
tatanka

Ano ,byl jsem takto a možná i více zamilován, ale blbě to skončilo, trpěl jsem ve svých 45letech jak hovado a i po více než 10ti letech je to stále na srdíčku znát.

Další odpovědi
GM

Ano, byla, taky v 45 letech jako tatanka, od 45 do 52 jsem prožila nejhezčí léta svého života.

zjentek

vždycky jenom po zadek ..vejš to nikdy nešlo

lota

Ano, byla. Vlastně ani jinou zamilovanost než velkou neznám.