janek66

Máte, nebo měli jste na svém nynějším (minulém) autě nějakou drobnost která vás nesmírně rozčilovala?

Mě třeba na Favoritu strašně rozčiloval ten „čudl“ protikus zámku na spodku kufru.Vše těžší co jsem vytahoval z kufru se o něj zachytilo, každý pytel se o něj zachytil a většinou roztrhl…

Nejlepší odpověď
anonym

Me " leze na nervy " takovy muj doplnek : Mam samonavijeci pasy a ten pas nejak reze do krku …, tak jsem si koupila takovou molitanovou pasku se suchym zipem , primo na ten pas vyrobenou .. jenze se mi ted ten pas nevraci . Porad to musim nejak vracet … a jeste nevim , jak to vyresim. 🙂
A pak mam take takove pipatka , ze kdyz ridic a spolujezdec neni pripoutany , tak to hned spusti takovy alarm. Ja jezdim sama a ke spolujezdci si vetsinou davam kabelku , notebook a piti v lahvi a ono mi to take spousti ten alarm , ze spolujezdec neni pripoutany … 🙂 -iv-

Další odpovědi
Alesh

Tak co bys chtěl po „fáčku“, to není žádný auto. 🙂 A že se soudruzi nad takovýmhle „detailem“ nezamysleli, mě zas tak neudivuje. Prý když přišlo VW do Škodovky, tak Favorita zhodnotilo dle svojí metodiky kvality a ze známek (jako ve škole) 1–5 Favorit jasně propadl (5 – neprodejné auto). Poté provedli ještě na tomto modelu řadu úprav (viz legendární reklama s přilepováním praporků s přísavkami, luxusně parodované v České Sodě viz odkaz) se Favorit dostal na 4-.
Já mám Fabii a skoro nic bych ji nevytkl, jen opravdu některé detaily, ale ty mě nesmírně nerozčilují.
Předtím jsem měl starou Fiestu a ne ty mě nesmírně rozčilovalo, že občas blbě startovala, ale jinak taky spokojenost.
Osobně auto moc neřeším, pro mě je to přemísťovadlo z bodu A do bodu. Za rok toho moc nenajezdím, občas vezu kolo v kufru a pro tyhle moje účely mi ten kombík Fabia přijde úplně zlatej. 😉
Doplňuji:
Jo, jak čtu teď u kolegyně, tak musím poznamenat, že v téhle verzi Fabie (stáří 5 let) ještě nejsou ty stupidní pípáky, které signalizují nezapnuté pásy. Já se poutám pravidelně v zájmu bezpečnosti, ale rozhodně nechci, aby mi tam něco takového řvalo. Pokud bych tam ten pípák měl, tak by mě nesmírně štval a udělal bych vše proto, abych ho zrušil. Totéž i u spolujezdce.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=Px77jf8­4IVU

anonym

ano, jednu výtku porti našemu autu mám a to, že se snad každý týden potřebuje hódně nažrat nafty :D

hanulka11

ano to mám taky :D:D sice ne u favoritu
ale už si dávám dost pozor -snažím se

  • iv- ty pásky na pásech mám a už jsem si zvykla , taky mě to zlobilo

anonym

Je pěkné mít ověnčen kufr auta pěkným nárazníkem. Ovšem když se někomu nabídnu že pomohu něco naložit, musím pamatovat na to, že se nohou nesmím opírat o špinavý nárazník. To není nejhorší. Sedání do mokrého sedadla po dešti. Dírka ve střeše, netěsnost ve střešním okénku. To není nejhorší. Horší jsou tzv. nášlapné miny. Jsou to uvolněné dlaždice chodníku pod kterými je voda. Při našlápnutí na takovou kachli vystříkne voda směrem vzhůru a vytvoří na kalhotách vzorek ne nepodobný pochcanému. To není nejhorší. Horší je když odejde takové pístové táhlo které má držet dveře kufru zvednuté. Když odejde 1, 2. to nevydrží a ten kus, který drží na karoserii se ohne a kufrové dveře s láskou padají na hlavu se zrychlením. To není tak nejhorší. Ve Formanu je řada tlačítek, některá jsou i prémiová. Protože i když některé z nich stisknu, nějaký efekt se dostaví jenže není ničím signalizován a po tmě není jasně definovatelné co se stane. Vždycky se něco tedy najde. A je těžké výrobci říct jak má auto vypadat když v něm vozím občas cement.

@Alesh Pípáky – to je taky úděl. Minuty zjišťovat proč to pípá a odkud to jde.

fablen

jako řidičku mě rozčilovala opěrka na ruku mezi předními sedadly – vadila mi tam, tak se dala pryč.
Pak mi ještě vadí nízko zvednuté dveře kufru – každého kdo do kufru leze musím upozornit, ať se nepraští protože ho mám nízko. Při zvedání se stejně většina zraní.