hubice

mate něaky zkušenosti s VICKS SYMPTOMED FORTE ?

chtěla bych to vyzkoušet ale nevím jestly to funguju bolí mě hlava mám ucpaný nos a bolí mě v krku použili jste to někdo funguje to ?

Odpovědi
da ny

Souhlasím s gecco až na užívání Paralenu!
Lékaři mají jiný názor na užívání farmak než „lékárníci“ nebo RNDr. (dr. přírodních věd), to proto, že chemii a biochemii berou lékaři na VŠ jen letem světem a většinu z nich nebaví a nezajímá.
Nás před užíváním Paralenu varoval již před 37 lety při přednáškách (na SZŠ) právě lékař! Pro dívky do 15 let je zcela nevhodný a pro nerodivší raději též.
Teplotu (od 38°C) raději srazit jinak :).

gecco

Zafunguje to zhruba stejně, jako když si uvaříš čaj s citronem a sníš tabletku aspirinu…
Nebo o něco hůř, přecejen vitamíny z citronu jsou lepší, než chemie v prášku.
___
Pokud chceš něco účinnějšího, uvař si čaj slazený medem, kdyžtak si dej ten aspirin (paralen…) – a jdi spát.
😉