Máte na WC stojánek na noviny a časopisy?

Nejlepší odpověď
ptáč

Také psací potřeby, křížovky, osmisměrky a rádio. Je tam i místo na pivo to kdyby na někoho přišlo, abych neumřel při výkalu žízní.

Další odpovědi
Jikra

No, jak jinak. A nejen jeden ale hned dva, na noviny a na prospekty.
Dále rádio, extra lampičku, přímotop kdyby se náhodou ochladilo a tetris.

melanie

ne, dáváme je na koš

Drap

ne, nemám. Mám vedle poličku

marci1

Ne, už nás přestalo bavit skladování časopisů na WC. Teď chytáme na WC rybičky. 🙂
http://www.gadgets-darky.cz/rybicky-na-wc-d455