JájsemRaibek

Máte na své roušce napsané jméno?

Chtělo by na roušku dosti viditelně napsat vaše jméno, abyste když se potkáte věděli koho zdravíte.

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Ty zdravíš každého koho potkáš? Já i v roušce poznám o koho jde!

Další odpovědi
marci1

Proč jméno? Stačí tam mít napsané: „Dobrý den“. 🙂

Rokio

Nemám. Lidé mě poznají podle mé bundy, kterou mám už od základní školy.

Kepler

Ne, ale napadlo mě tam napsat: BUBUBU já jsem Babinský!

jáára

Značku J5K to stačí.

Mc Merkurion

… nemám roušku, a ani ji nepotřebuji, v nutných případech používám respirátor …

aliendrone

Šílíš? KDO by se DOBROVOLNĚ vzdal luxusu „anonymity“? Mladší starší mi ze srandy ušila takovou kápi přes celou hlavu alá kat! A víš ty co? STEJNĚ mě všichni poznali. :(

zjentek

Na mojí stojí jisté motto. Tím si ji poznám.

Kepler

alien: to se vůbec nedivím, že tě každý pozná při těch svých famózních hláškách. Navíc všude trousíš kyselinu a ničíš i žulové chodníky. I kdybys měl tu kápi až k zemi, stejně ti občas vykoukne chapadlo nebo ocas.

aliendrone

Kepler>>> No ZROVNA TEĎ jsem jinde dopsal koment, abys nesoudil JINÉ podle SEBE! I úplného joudu napadne, že z pod takové kápě co popisuješ, může vykouknout ocas JEN KEPLEROVI! ;) :D :D

jáára

Rokio je taková socka, že nosí jednu bundu už od základky?

aliendrone

Kepler>>> Zbytečně nosdíš dříví do lesa. I samotný Chuck Norris v hrůze prchá, když se přiblížíš, natož Covid-19! Venkoncem díky Covidu vypadáš MNOHEM přijatelněji, však to lidé mohou pospudit sami! > https://www.4lol­.cz/fotky/maxi/f110/mas­ka-kondom_9684_1.jpg