dust8

Máte na křesle nebo židli u počítače nějakou podložku či podsedák?

Já mám nyní tři podsedáky na sobě po dvou protějších stranách sepnuté spínacíma špendlíkama. ;D

Nejlepší odpověď
annas

Ano, protože...

se mně lépe sedí,. Mám balanční podložku s výčnělky, pohybuji se, možná i kvůli tomu mě nebolí záda.

Další odpovědi
Drap

Ano, protože...

Ano, protože se tak lépe sedí.

paul1

Ano, protože...

Na mém otočném křesle staršího data výroby se už dost proseděla sedací část.