bobánek

Mate na dnešní večer něco v plánu,a plníte novoroční slib?

Nejlepší odpověď
anonym

ano máme v plánu už od rána slavíme silvestra a letos to pořádně rozjedeme,jelikož slavíme s dětmi tak alkohol jen hodně málo,zato legrace je dost,dopoledne jsme si chtěli otevřít dětský šampus a ta zátka tak střelila že nám sejmula tchýni což se líbilo hlavně mě,jinak po obědě se tady koná silvestrovský karneval,to se sousedi převlečou do různých kostýmů a jde se v nich lyžovat a sánkovat,je to hezký zvyk,někdy sem dám fotky stojí to za to,tak vám všem přeji stejně dobrou náladu,dobrou zábavu,žádné chmury a malinkou kocovinku

Další odpovědi
anonym

Každoročně si dávám předsevzetí,že nepřestanu kouřit a zatím mi to vychází.:-)

fofbal

Váš plán bude odlišný podle věku a také toho, máte-li u svého jména psáno „ženatý ,vdaná“. Jinak. Novoroční sliby si nedávejte, nesplníte je, jsou podloženy přemírou pití a jídla.

Jahoda

Já budu dělat chlebíčky, jednohubky, dáme si šampáňo,… Prostě to bude mazec. Také budeme pouštět rachejtle. Už se těším 🙂

Elk

To máme. Odpoledne do bazénu a sauny, pak domů, dlabanec a chlastanec / s mírou / a na novoroční sliby, či předsevzetí se vykašlu – stejně to nemá cenu. Jestli něco budu chtít změnit, tak to udělám kdykoli, ale po řádném promyšlení a s přesným cílem, takhle to nemá cenu. Přeju všem hezké oslavy!