Avatar uživatele
bobánek

Mate na dnešní večer něco v plánu,a plníte novoroční slib?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, Jahoda, Losos, anonym, Elk, anonym před 4865 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

ano máme v plánu už od rána slavíme silvestra a letos to pořádně rozjedeme,jelikož slavíme s dětmi tak alkohol jen hodně málo,zato legrace je dost,dopoledne jsme si chtěli otevřít dětský šampus a ta zátka tak střelila že nám sejmula tchýni což se líbilo hlavně mě,jinak po obědě se tady koná silvestrovský karneval,to se sousedi převlečou do různých kostýmů a jde se v nich lyžovat a sánkovat,je to hezký zvyk,někdy sem dám fotky stojí to za to,tak vám všem přeji stejně dobrou náladu,dobrou zábavu,žádné chmury a malinkou kocovinku

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Každoročně si dávám předsevzetí,že nepřestanu kouřit a zatím mi to vychází.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fofbal

Váš plán bude odlišný podle věku a také toho, máte-li u svého jména psáno „ženatý ,vdaná“. Jinak. Novoroční sliby si nedávejte, nesplníte je, jsou podloženy přemírou pití a jídla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já budu dělat chlebíčky, jednohubky, dáme si šampáňo,… Prostě to bude mazec. Také budeme pouštět rachejtle. Už se těším 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elk

To máme. Odpoledne do bazénu a sauny, pak domů, dlabanec a chlastanec / s mírou / a na novoroční sliby, či předsevzetí se vykašlu – stejně to nemá cenu. Jestli něco budu chtít změnit, tak to udělám kdykoli, ale po řádném promyšlení a s přesným cílem, takhle to nemá cenu. Přeju všem hezké oslavy!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek